Indeks: KD 114
Marka: Kraft&Dele
Agregat 2500W 12/230V KRAFT&DELE
wysyłka 3-9 dni roboczychBenzyna 2,5kW 12/230V AVR KD 114
agregaty-pradotworcze">Agregaty serii WX są idealne do zasilania aktywności na świeżym powietrzu oraz w miejscu pracy. Seria WX jest również idealna do zasilania awaryjnego w gospodarstwach domowych.
Przenośny agregat prądotwórczy Pramac WX 3200 CONN o mocy maksymalnej 2850W oferuje prąd jednofazowy o częstotliwości 50Hz. Silnik Powermate OHV napędzany jest benzyną.
Dane Techniczne |
|
| Częstotliwość | 50Hz |
| Napięcie | 230V |
| Liczba faz | 1 |
| Moc Maksymalna | 2850W |
| Moc ciągła | 2450W |
| Marka silnika | Pramac |
| Typ silnika | OHV |
| Zoptymalizowana emisja spalin wg 97/68 50Hz (COM) | Stage V |
| Obroty znamionowe | 3000rpm |
| Paliwo | Benzyna |
| System rozruchu | Elektryczny + Ręczny |
| Pojemność układu smarowania | 0.6l |
| Czujnik braku oleju | Tak |
| Regulacja napięcia | AVR |
| Wymiary(LxWxH) | 680mm x 602mm x 523mm |
| Waga | 49kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 17l |
| Zużycie paliwa @ 50% | 1.04l/h |
| Czas pracy przy 50% | 16.3h |
| Gwarantowany poziom hałasu (LWA) | 93dBA |
| Poziom ciśnienia akustycznego z 7 m | 65dB(A) |
Opis
Indeks: KD 114
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,5kW 12/230V AVR KD 114
Indeks: KS 7000E ATS
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 7000E ATS
Indeks: Loncin LC3500I
Marka: Loncin
LC3500I Agregat prądotwórczy inwerterowy Loncin
Indeks: KD 163
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3,5kW 12/230V/380V AVR KD163
Indeks: KD 681
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3,3kW KD681
Indeks: WX 6250 ES
Marka: PRAMAC
Agregat WX 6250 ES
Indeks: KD 143
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3kW 12/230V KD143
Indeks: KD 161
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3,5kW 12/230V/380V AVR KD161
Indeks: KD 137
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3kW 12/230/380V AVR KD137
Indeks: STU 6706420
Marka: Unicraft
Cichy, dla wymagających użytkowników prywatnych i półprofesjonalistów
Indeks: STU 6702083
Marka: Unicraft
Odpowiednie do wymagających użytkowników i do ciągłej pracy w przemyśle. Szczególnie polecane do ciężkich maszyn rozruchowych i elektronarzędzi.
Indeks: STU 6703083
Marka: Unicraft
Odpowiednie do wymagających użytkowników i do ciągłej pracy w przemyśle. Szczególnie polecane do ciężkich maszyn rozruchowych i elektronarzędzi.
Indeks: KD 110
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 1,5kW 12/230V KD110
Indeks: Loncin LC6500D-AS
Marka: Loncin
LC6500D-AS 5,5kW AVR Agregat prądotwórczy Loncin
Indeks: KD 117
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,5kW 12/230/380V AVR KD117
Indeks: KD 106
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,5kW 12/230/380V AVR KD106
Agregat WX 3200 CONN