Indeks: KS 12-1E 1/3 ASTR
Marka: Könner & Söhnen
Agregat prądotwórczy benzynowy K&S KS 12-1E 1/3 ASTR
wysyłka 3-9 dni roboczychK&S KS 12-1E 1/3 ASTR
P4500 AVR
Ze względu na niski poziom hałasu, jest to idealny agregat to zastosowania na terenach zamieszkałych lub poza normalnymi godzinami pracy. Wyposażony w niezawodny silnik benzynowy, najwyższej klasy komponenty oraz pełnię oprzyrządowania.
agregaty-pradotworcze">Agregat Pramac P4500 napędzany olejem napędowym oferuje prąd jednofazowy o mocy maksymalnej 3.7kW.
Dane Techniczne |
|
| Częstotliwość | 50Hz |
| Napięcie | 230V |
| Współczynnik mocy | 0.9cos ϕ |
| Liczba faz | 1 |
| Moc maksymalna LTP | 4.1kVA |
| Moc maksymalna LTP | 3.7kW |
| Moc ciągła COP | 3.5kVA |
| Moc ciągła COP | 3.1kW |
| Producent silnika | Yanmar |
| Model silnika | L70N |
| System chłodzenia silnika | Powietrze |
| Pojemność silnika | 320cmł |
| Zasilanie silnika | Wolnossący |
| Obroty znamionowe | 3000rpm |
| Regulator obrotów silnika | Mechaniczny |
| Paliwo | Diesel |
| Pojemność układu smarowania | 1.1l |
| System rozruchu | Elektryczny |
| Klasa izolacji prądnicy | H |
| Klasa IP prądnicy | 23 |
| Liczba biegunów prądnicy | 2 |
| Częstotliwość prądnicy | 50Hz |
| Regulator napięcia | Kondensator |
| Wymiary(LxWxH) | 800mm x 520mm x 690mm |
| Waga | 99kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 18l |
| Zużycie paliwa @ 75% PRP | 1.15l/h |
| Zużycie paliwa @ 100% PRP | 1.24l/h |
| Czas pracy przy 75% PRP | 15.65h |
| Czas pracy przy 100% PRP | 14.52h |
| Gwarantowany poziom hałasu (LWA) | 96dBA |
| Poziom ciśnienia akustycznego z 7 m | 68dB(A) |
Opis
Indeks: KS 12-1E 1/3 ASTR
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 12-1E 1/3 ASTR
Indeks: STU 6706040
Marka: Unicraft
dla wymagających użytkowników prywatnych i półprofesjonalistów
Indeks: KD 150
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 1,5kW 12/230V KD150
Indeks: E4000
Marka: PRAMAC
Agregat E4000
Indeks: KD 116
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,5kW 12/230V AVR KD116
Indeks: S12000 400V AVR
Marka: PRAMAC
Agregat S12000 400V AVR
Indeks: SW 100
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,5kW 12/230/380V SW100
Indeks: PX3250
Marka: PRAMAC
Agregat PX3250 AVR
Indeks: KD 125
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3,8kW 12/230V AVR KD125
Indeks: MES5000
Marka: PRAMAC
Agregat MES5000
Indeks: Loncin LC2000I
Marka: Loncin
LC2000I Agregat prądotwórczy inwerterowy Loncin
Indeks: KD 186
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 4,2kW KD186
Indeks: PX10000
Marka: PRAMAC
Agregat PX10000 AVR
Indeks: STU 6701051
Marka: Unicraft
Mocny i wytrzymały, łatwy w obsłudze, łatwy do użycia w każdej chwili. Szczególnie nadaje się do ciężkich maszyn rozruchowych i elektronarzędzi
Indeks: PX5000 AVR
Marka: PRAMAC
Agregat PX5000 AVR
Indeks: STU 6702053
Marka: Unicraft
Odpowiednie do wymagających użytkowników i do ciągłej pracy w przemyśle. Szczególnie polecane do ciężkich maszyn rozruchowych i elektronarzędzi.
Agregat P4500 AVR