Indeks: P3500i
Marka: PRAMAC
Agregat prądotwórczy Pramac P3500i
wysyłka 3-9 dni roboczychAgregat P3500i
Benzyna 7,5kW 230/400V AVR KD147
Agregat prądotwórczy 7500W 230/400V KRAFT&DELE
Urządzenie do zastosowań profesjonalnych, idealnie nadające się do wykorzystania w firmie, gospodarstwie, placu budowy, lokalu gastronomicznym, domu jednorodzinnym i wielu innych. Agregat wykonany z najwyższej jakości materiałów, z duża precyzją o szczegóły.
Waga wynosząca 85kg świadczy o profesjonalnej budowie tego sprzętu, nie jest to plastikowa zabawka!
Wbudowany regulator napięcia pozwala na dostosowanie obrotów silnika do obciążenia co czyni go ekonomicznym rozwiązaniem.
Ponadto agregat jest wyposażony w zapłon mechaniczny i elektryczny.
Dla wygody użytkownika agregat został wyposażony w uchwyty oraz kółka, ułatwiające transport tego dość ciężkiego generatora.
Technologia Inteligentnej Przepustnicy (Kontrola Zmiany Prędkości)
W przeciwieństwie do tradycyjnych generatorów, które pracują ze stałą prędkością/liczbą obrotów na minutę, przenośny generator firmy KRAFT&DELE jest wyposażony w mikroprocesor kontrolowany Technologią Inteligentnej Przepustnicy, który dostosowuje prędkość silnika by dokładnie sprostać obciążeniu.
Jeżeli generator nie zasila wielu urządzeń, pracuje na wolniejszych obrotach. W ten sposób generator zmniejsza zużycie paliwa, wydłużając żywotność silnika i zwiększając przerwy pomiędzy napełnianiem zbiornika paliwa. W momencie, kiedy obciążenie wzrośnie, generator automatycznie zwiększy prędkość i obroty, dostosowując się do zapotrzebowania na energię.
CECHY:
- Najwyższa jakość wymagania (spełnia wszelkie surowe normy kontroli jakości)
- Zabezpieczenie przeciwzwarciowe
- Gniazdo prądu stałego
- Cicha i równa praca silnika
- Bardzo ekonomiczny
- Gumowe stabilizatory i poduszki silnika agregatu (tłumienie drgań, redukcja hałasu)
- Spełnia normy bezpieczeństwa dla środowiska (TUV, CE, GS)
SKŁAD ZESTAWU:
• Agregat prądotwórczy KD147
• Klucz do świec / śrubokręt
• Komplet wtyczek prądowych
• Kluczyki do elektrycznego rozruchu
• Oryginalne opakowanie
• Paragon lub FV.
• Gwarancja 12 miesięcy
PARAMETRY TECHNICZNE:
| Marka: | KRAFT&DELE |
| Model: | KD147 |
| Napięcie: | 230V/400V |
| Silnik: | 4-suwowy OHV |
| Ilość gniazd: | 1x 230V / 1x 380V / 1x 12V 8,3 A |
| Moc silnika: | 7,5 kW / 15 KM |
| Pojemność silnika: | 407ccm |
| Miedziana prądnica: | tak |
| Moc maksymalna: | 7500W |
| Moc znamionowa: | 6500W |
| Częstotliwość znamionowa: | 50Hz |
| Zasilanie: | benzyna bezołowiowa - 95 oktanów |
| Regulator napięcia: | Tak |
| Rozruch: | ręczny + elektryczny |
| Woltomierz: | tak |
| Wskaźnik poziomu paliwa: | tak |
| Regulator napięcia: | Tak |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 25L |
| Zużycie paliwa: | ok 0,9 L/godz. (w zależności od obciążenia) |
| Pojemność zbiornika oleju: | ~1,1 L |
| Osadzony na poduszkach amortyzujących: | tak |
| Waga: | 87 kg |
Indeks: P3500i
Marka: PRAMAC
Agregat P3500i
Indeks: STU 6701081
Marka: Unicraft
Mocny i wytrzymały, łatwy w obsłudze, łatwy do użycia w każdej chwili. Szczególnie nadaje się do ciężkich maszyn rozruchowych i elektronarzędzi
Indeks: KD 144
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3kW 12/230V KD144
Indeks: STU 6702083
Marka: Unicraft
Odpowiednie do wymagających użytkowników i do ciągłej pracy w przemyśle. Szczególnie polecane do ciężkich maszyn rozruchowych i elektronarzędzi.
Indeks: KD 140
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 1,5kW 12/230V KD140
Indeks: KD 3122
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 9kW 12/230V/380V AVR KD3122
Indeks: STU 6701051
Marka: Unicraft
Mocny i wytrzymały, łatwy w obsłudze, łatwy do użycia w każdej chwili. Szczególnie nadaje się do ciężkich maszyn rozruchowych i elektronarzędzi
Indeks: KD 109B
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 1,2kW 12/230V KD109B
Indeks: STU 6702051
Marka: Unicraft
Odpowiednie do wymagających użytkowników i do ciągłej pracy w przemyśle. Szczególnie polecane do ciężkich maszyn rozruchowych i elektronarzędzi.
Indeks: WX 6200
Marka: PRAMAC
Agregat WX 6200
Indeks: KD 683
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 1,3kW KD683
Indeks: P4500 AVR
Marka: PRAMAC
Agregat P4500 AVR
Indeks: KS 3000
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 3000
Indeks: KD 695
Marka: Kraft&Dele
Agregat 230V / 3,2 kW / 3,5 kW KD695
Indeks: ag E3200
Marka: PRAMAC
Agregat E3200
Indeks: E4000
Marka: PRAMAC
Agregat E4000
Benzyna 7,5kW 230/400V AVR KD147