Indeks: KS 7000
Marka: Könner & Söhnen
Agregat prądotwórczy benzynowy K&S KS 7000
wysyłka 3-9 dni roboczychK&S KS 7000
ES300 AVR
agregaty-pradotworcze">Agregat benzynowy zaprojektowany specjalnie do intensywnych zastosowań, gdzie moc jest potrzebna przez długi okres czasu.
agregaty-pradotworcze">Agregat Pramac ES3000 napędzany benzyną oferuje prąd jednofazowy o mocy maksymalnej 2.6kW.
Dane Techniczne |
|
| Częstotliwość | 50Hz |
| Napięcie | 230V |
| Współczynnik mocy | 0.9cos ϕ |
| Liczba faz | 1 |
| Moc maksymalna LTP | 2.9kVA |
| Moc maksymalna LTP | 2.6kW |
| Moc ciągła COP | 2.5kVA |
| Moc ciągła COP | 2.2kW |
| Producent silnika | Honda |
| Model silnika | GX160 |
| System chłodzenia silnika | Powietrze |
| Pojemność silnika | 163cmł |
| Zasilanie silnika | Wolnossący |
| Obroty znamionowe | 3000rpm |
| Regulator obrotów silnika | Mechaniczny |
| Paliwo | Benzyna |
| Pojemność układu smarowania | 0.6l |
| System rozruchu | Ręczny |
| Typ prądnicy | Ze szczotkami |
| Klasa izolacji prądnicy | H |
| Klasa IP prądnicy | 23 |
| Liczba biegunów prądnicy | 2 |
| Częstotliwość prądnicy | 50Hz |
| Tolerancja napięcia | 2% |
| Regulator napięcia | Elektroniczny |
| Standardowy AVR | AVR 520 |
| Wymiary(LxWxH) | 623mm x 409mm x 500mm |
| Waga | 43kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 11l |
| Zużycie paliwa @ 75% PRP | 0.88l/h |
| Zużycie paliwa @ 100% PRP | 1.18l/h |
| Czas pracy przy 75% PRP | 12.5h |
| Czas pracy przy 100% PRP | 9.32h |
| Gwarantowany poziom hałasu (LWA) | 96dBA |
| Poziom ciśnienia akustycznego z 7 m | 68dB(A) |
Opis
Indeks: KS 7000
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 7000
Indeks: STU 6706030
Marka: Unicraft
dla wymagających użytkowników prywatnych i półprofesjonalistów
Indeks: KD 136
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3kW 12/230V KD136
Indeks: KD 117
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,5kW 12/230/380V AVR KD117
Indeks: KD 688
Marka: Kraft&Dele
Inwertor benzyna 4,85kW KD688
Indeks: KD 150
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 1,5kW 12/230V KD150
Indeks: Cedrus IN1000R
Marka: Cedrus
IN1000R Agregat prądotwórczy inwerterowy Cedrus
Indeks: WX 3200 CONN
Marka: PRAMAC
Agregat WX 3200 CONN
Indeks: ESE 406 HS-GT ES
Marka: Endress
Agregat benzynowy Endress ESE 406 HS-GT ES silnik Honda
Indeks: KD 137
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3kW 12/230/380V AVR KD137
Indeks: SW 100
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,5kW 12/230/380V SW100
Indeks: STU 6701081
Marka: Unicraft
Mocny i wytrzymały, łatwy w obsłudze, łatwy do użycia w każdej chwili. Szczególnie nadaje się do ciężkich maszyn rozruchowych i elektronarzędzi
Indeks: PX8000 AVR
Marka: PRAMAC
Agregat PX8000 AVR
Indeks: S8000 400V
Marka: PRAMAC
Agregat S8000 400V
Indeks: KD 132
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 1kW KD132
Indeks: P3000i
Marka: PRAMAC
Agregat P3000i
Agregat ES3000 AVR