Indeks: KD 147
Marka: Kraft&Dele
Agregat prądotwórczy 7500W 230/400V KRAFT&DELE KD147
wysyłka 3-9 dni roboczychBenzyna 7,5kW 230/400V AVR KD147
Nowoczesny wygląd oraz koncepcja "gotowy do użycia". Seria PX jest nowością w ofercie PRAMAC. Kompaktowy, wydajny oraz fabrycznie zmontowany agregat PX będzie idealny do każdego półprofesjonalnego zastosowania.
agregaty-pradotworcze">Agregat Pramac PX4000 AVR zasilany benzyną oferuje prąd jednofazowy o mocy maksymalnej 2.7kW.
Dane Techniczne |
|
| Częstotliwość | 50Hz |
| Napięcie | 230V |
| Współczynnik mocy | 0.9 cos ϕ |
| Liczba faz | 1 |
| Moc maksymalna LTP | 3kVA |
| Moc maksymalna LTP | 2.7kW |
| Moc ciągła COP | 2.5kVA |
| Moc ciągła COP | 2.3kW |
| Producent silnika | PRAMAC |
| Model silnika | SR170F |
| System chłodzenia silnika | Powietrze |
| Pojemność silnika | 208cmł |
| Zasilanie silnika | Wolnossący |
| Obroty znamionowe | 3000rpm |
| Pojemność układu smarowania | 0.6l |
| Regulator obrotów silnika | Mechaniczny |
| Paliwo | Benzyna |
| System rozruchu | Ręczny |
| Klasa izolacji prądnicy | H |
| Klasa IP prądnicy | 23M |
| Liczba biegunów prądnicy | 2 |
| Częstotliwość prądnicy | 50Hz |
| Regulator napięcia prądnicy | Elektroniczny |
| Standardowy AVR | Tak |
| Wymiary | 600mm x 439mm x 588mm |
| Waga | 53kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 18.5l |
| Zużycie paliwa @ 75% PRP | 0.96l/h |
| Zużycie paliwa @ 100% PRP | 1.29l/h |
| Czas pracy przy 75% PRP | 19.27h |
| Czas pracy przy 100% PRP | 14.34h |
| Gwarantowany poziom hałasu (LWA) | 93dBA |
| Poziom ciśnienia akustycznego z 7 m | 68dB(A) |
Opis
Indeks: KD 147
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 7,5kW 230/400V AVR KD147
Indeks: KD 3155
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,6kW KD3155
Indeks: KD 684
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,1kW KD684
Indeks: KD 138
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3kW 12/230V KD138
Indeks: KD 111
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,5kW 12/230V AVR KD111
Indeks: KS 7000E G
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 7000E G
Indeks: SW 100
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,5kW 12/230/380V SW100
Indeks: WX 3200 CONN
Marka: PRAMAC
Agregat WX 3200 CONN
Indeks: KS 10000E
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 10000E 1/3
Indeks: KD 109Z
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 1,2kW 12/230V KD109Z
Indeks: KD 3140
Marka: Kraft&Dele
Agregat prądotwórczy jednofazowy 3kW / 3.2kW KD3140
Indeks: KS 4000iE S
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 4000iE S
Indeks: KD 189
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 8,5kW KD189
Indeks: KS 7000E-3 ATS
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 7000E-3 ATS
Indeks: Loncin LC2500-AS
Marka: Loncin
LC2500-AS AVR Agregat prądotwórczy Loncin
Indeks: STU 6706080
Marka: Unicraft
dla wymagających użytkowników prywatnych i półprofesjonalistów
Agregat PX4000 AVR