Indeks: ES8000 AVR
Marka: PRAMAC
Agregat prądotwórczy Pramac ES8000 AVR
wysyłka 1-2 dni roboczeAgregat ES8000 AVR
Agregat prądotwórczy 1500W 12/230V KRAFT&DELE
Przenośny agregat prądotwórczy jednofazowy o oznaczeniu KD146 marki Kraft&Dele przeznaczony jest do generowania prądu zmiennego 220V-230V za pomocą silnika spalinowego japońskiej konstrukcji OHV 4-suwowego o mocy 3KM oraz mocy maksymalnej prądnicy 1500W.
Agregat idealnie sprawdza się na budowach, w domach, w domach letniskowych, kempingach i wszędzie tam, gdzie potrzeba nam pewnego źródła prądu. Silnik agregatu posiada chromowany tłok, dlatego charakteryzuje się cichą i równą pracą, a przy tym jest bardzo oszczędny.
Gumowe stabilizatory i poduszki silnika agregatu zapewniają tłumienie drgań i zminimalizowanie hałasu.
Agregat wyposażony jest w woltomierz, a także wyjście 12V umożliwiające ładowanie akumulatora.
SKŁAD ZESTAWU:
• Agregat prądotwórczy KD146
• Klucze do świec, śrubokręt
• Kable do ładowania akumulatorów
• Wtyczka 2x 230V
• Instrukcja obsługi w j. polskim
• Oryginalne opakowanie
• Paragon lub FV.
PARAMETRY TECHNICZNE:
| Marka: | KRAFT&DELE |
| Model: | KD146 |
| Napięcie: | 230V / 50Hz - jednofazowy |
| Silnik: | 4-suwowy chłodzony powietrzem |
| Ilość gniazd: | 2x 230V / 1x 12V |
| Moc silnika: | 2,2 kW / 3 KM |
| Moc maksymalna prądnicy: | 1500W |
| Moc ciągła prądnicy: | 1300W |
| Woltomierz: | tak |
| Wskaźnik poziomu paliwa: | tak |
| Rozruch: | ręczny |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 5L |
| Miedziana prądnica: | nie |
| Zasilanie: | benzyna bezołowiowa 95 |
| Materiały: | stal nierdzewna, aluminium, tworzywo sztuczne |
| Osadzony na poduszkach amortyzujących: | tak |
| Waga: | 22 kg |
Indeks: ES8000 AVR
Marka: PRAMAC
Agregat ES8000 AVR
Indeks: MES15000 400V
Marka: PRAMAC
Agregat MES15000 400V
Indeks: KS 10000E-3
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 10000E-3
Indeks: KD 130
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,5kW 12/230/380V AVR KD130
Indeks: S12000 400V AVR
Marka: PRAMAC
Agregat S12000 400V AVR
Indeks: KD 145
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 5kW 12/230V KD145
Indeks: SW 131
Marka: Kraft&Dele
380V/230V/12V SW131
Indeks: STU 6701053
Marka: Unicraft
Odpowiednie do wymagających użytkowników i do ciągłej pracy w przemyśle. Szczególnie polecane do ciężkich maszyn rozruchowych i elektronarzędzi.
Indeks: KS 7000E ATS
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 7000E ATS
Indeks: KD 133
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 1,9kW KD133
Indeks: KS 3300i
Marka: Könner & Söhnen
KS 3300i Agregat prądotwórczy inwertorowy
Indeks: STU 6703123
Marka: Unicraft
Odpowiednie do wymagających użytkowników i do ciągłej pracy w przemyśle. Szczególnie polecane do ciężkich maszyn rozruchowych i elektronarzędzi.
Indeks: KD 101
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,5kW 12/230/380V KD101
Indeks: KD 682
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 7,6kW KD682
Indeks: KD 124
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 5,5kW 12/230V AVR KD124
Indeks: KS 7000E-3
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 7000E-3
Benzyna 1,5kW 12/230V KD146