Indeks: STU 6706030
Marka: Unicraft
Agregat prądotwórczy PG-E 30 SRA
wysyłka 1-2 dni roboczedla wymagających użytkowników prywatnych i półprofesjonalistów
IN1000R Agregat prądotwórczy inwerterowy Cedrus
Agregat inwerterowy Cedrus IN1000R
Agregat inwerterowy Cedrus IN1000R to kompaktowy generator dający stabilne napięcie 230V 50Hz. Jest to urządzenie idealnie nadające się do zasilania urządzeń elektronicznych czułych na wahania napięcia. Inwerter IN1000R posiada 1 gniazdo 230V oraz gniazdo zasilania 12V.
| Dane Techniczne | |
| Marka | Cedrus |
| Współczynnik Mocy | 1 |
| Wyjście Prądu Stałego | 12-5 V-A |
| Pojemność Miski Olejowej | 0.31l |
| Moc Nominalna 1F | 1000W |
| Pojemność Silnika | 60cm3 |
| Model Silnika | R60-i |
| Gniazdo Ładowania Akumulatorów | Tak |
| Automatyczne Wyłączanie Przy Niskim Poziomie Oleju | Tak |
| Napięcie | 230V |
| Częstotliwość | 50Hz |
| Pojemność Zbiornika Paliwa | 3l |
| Typ Silnika | Jednocylindrowy 4-suwowy Chłodzony Powietrzem OHV |
| Klasa Wyjścia Prądu Zmiennego | ISO 8528 G2 |
| Czas Pracy Ciągłej | 4h |
| Wymiary LxWxH | 465 x 270 x 390mm |
| Moc Rozruchowa 1F | 1100W |
| Producent Silnika | Rato |
| Złacze USB | Tak |
| Złącze Zasilania | 1-230V |
| Rozrusznik | Ręczny |
| Rodzaj Paliwa | Benzyna |
| Ciężar | 14kg |
Opis
Indeks: STU 6706030
Marka: Unicraft
dla wymagających użytkowników prywatnych i półprofesjonalistów
Indeks: KD 685
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3kW KD685
Indeks: PX8000 AVR
Marka: PRAMAC
Agregat PX8000 AVR
Indeks: KD 688
Marka: Kraft&Dele
Inwertor benzyna 4,85kW KD688
Indeks: MES5000
Marka: PRAMAC
Agregat MES5000
Indeks: Cedrus AG3-1F
Marka: Cedrus
AG3-1F 3000W AVR Agregat prądotwórczy Cedrus
Indeks: P3500i
Marka: PRAMAC
Agregat P3500i
Indeks: STU 6706108
Marka: Unicraft
Dla wymagających użytkowników prywatnych i półprofesjonalistów
Indeks: KS 3300i
Marka: Könner & Söhnen
KS 3300i Agregat prądotwórczy inwertorowy
Indeks: KD 119
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 5,2kW 12/230V AVR KD119
Indeks: KD 118
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,5kW 12/230V AVR KD118
Indeks: ag E3200
Marka: PRAMAC
Agregat E3200
Indeks: KS 12-1E 1/3 ASTR
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 12-1E 1/3 ASTR
Indeks: PX4000 AVR
Marka: PRAMAC
Agregat PX4000 AVR
Indeks: KS 12-1E ASTR
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 12-1E ASTR
Indeks: STU 6706100
Marka: Unicraft
dla wymagających użytkowników prywatnych i półprofesjonalistów
IN1000R Agregat prądotwórczy inwerterowy Cedrus