Indeks: KD 144
Marka: Kraft&Dele
Agregat 3000W 12/230V KRAFT&DELE KD144
wysyłka 3-9 dni roboczychBenzyna 3kW 12/230V KD144
ES8000 400V AVR
agregaty-pradotworcze">Agregat benzynowy zaprojektowany specjalnie do intensywnych zastosowań, gdzie moc jest potrzebna przez długi okres czasu.
agregaty-pradotworcze">Agregat Pramac ES8000 400V napędzany benzyną oferuje prąd trójfazowy o mocy maksymalnej 6.6kW.
Dane Techniczne |
|
| Częstotliwość | 50Hz |
| Napięcie | 400/230V |
| Współczynnik mocy | 0.8cos ϕ |
| Liczba faz | 3 |
| Moc maksymalna LTP | 8.3kVA |
| Moc maksymalna LTP | 6.6kW |
| Moc ciągła COP | 7.0kVA |
| Moc ciągła COP | 5.6kW |
| 1-fazowa moc maksymalna LTP | 4.0kVA |
| 1-fazowa moc ciągła COP | 3.7kVa |
| Producent silnika | Honda |
| Model silnika | GX390 Recoil |
| System chłodzenia silnika | Powietrze |
| Pojemność silnika | 389cmł |
| Zasilanie silnika | Wolnossący |
| Obroty znamionowe | 3000rpm |
| Regulator obrotów silnika | Mechaniczny |
| Paliwo | Benzyna |
| Pojemność układu smarowania | 1.1l |
| System rozruchu | Ręczny |
| Typ prądnicy | Ze szczotkami |
| Klasa izolacji prądnicy | H |
| Klasa IP prądnicy | 23 |
| Liczba biegunów prądnicy | 2 |
| Częstotliwość prądnicy | 50Hz |
| Tolerancja napięcia | 1.5% |
| Regulator napięcia | Elektroniczny |
| Standardowy AVR | AVR 860 |
| Wymiary(LxWxH) | 729mm x 500mm x 536mm |
| Waga | 81kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 11l |
| Zużycie paliwa @ 75% PRP | 2.15l/h |
| Zużycie paliwa @ 100% PRP | 2.87l/h |
| Czas pracy przy 75% PRP | 5.12h |
| Czas pracy przy 100% PRP | 3.83h |
| Gwarantowany poziom hałasu (LWA) | 97dBA |
| Poziom ciśnienia akustycznego z 7 m | 69dB(A) |
Opis
Indeks: KD 144
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3kW 12/230V KD144
Indeks: KD 150
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 1,5kW 12/230V KD150
Indeks: KD 113
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,5kW 12/230/380V AVR KD113
Indeks: STU 6706108
Marka: Unicraft
Dla wymagających użytkowników prywatnych i półprofesjonalistów
Indeks: KS 12-1E ASTR
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 12-1E ASTR
Indeks: KS 2000i S
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 2000i
Indeks: KD 698
Marka: Kraft&Dele
Inwertor benzyna 4,3kW KD698
Indeks: KD 185
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 1,5kW KD185
Indeks: KD 684
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,1kW KD684
Indeks: KD 137
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3kW 12/230/380V AVR KD137
Indeks: WX 6200
Marka: PRAMAC
Agregat WX 6200
Indeks: STU 6706800
Marka: Unicraft
Cichy, dla wymagających użytkowników prywatnych i półprofesjonalistów
Indeks: ag E3200
Marka: PRAMAC
Agregat E3200
Indeks: WX 3200
Marka: PRAMAC
Agregat WX 3200
Indeks: KD 141
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3kW 12/230V KD141
Indeks: ES5000 400V AVR
Marka: PRAMAC
Agregat ES5000 400V AVR
Agregat ES8000 400V AVR