Indeks: KS 7000E G
Marka: Könner & Söhnen
Agregat prądotwórczy benzynowy K&S KS 7000E G
wysyłka 3-9 dni roboczychK&S KS 7000E G
MES5000
Prosty profesjonalny agregat. Pramac zaprojektował ten generator w celu zapewnienia wysokiego poziomu wydajności w atrakcyjnej cenie. Mocny i wytrzymały agregat, łatwy w obsłudze, niezbędny w wielu zastosowaniach.
agregaty-pradotworcze">Agregat Pramac MES5000 zasilany benzyną oferuje prąd jednofazowy o mocy maksymalnej 4.6kW.
Dane Techniczne |
|
| Częstotliwość | 50Hz |
| Napięcie | 230V |
| Współczynnik mocy | 0.9 cos ϕ |
| Liczba faz | 1 |
| Moc maksymalna LTP | 5.1kVA |
| Moc maksymalna LTP | 4.6kW |
| Moc ciągła COP | 4.2kVA |
| Moc ciągła COP | 3.9kW |
| Producent silnika | Honda |
| Model silnika | GX270 Recoil |
| System chłodzenia silnika | Powietrze |
| Pojemność silnika | 270cmł |
| Zasilanie silnika | Wolnossący |
| Obroty znamionowe | 3000rpm |
| Pojemność układu smarowania | 1.1l |
| Regulator obrotów silnika | Mechaniczny |
| Paliwo | Benzyna |
| System rozruchu | Ręczny |
| Typ prądnicy | Bezszczotkowy |
| Klasa izolacji prądnicy | H |
| Klasa IP prądnicy | 23 |
| Liczba biegunów prądnicy | 2 |
| Częstotliwość prądnicy | 50Hz |
| Tolerancja napięcia | +5,-10(cosϕ1)% |
| Regulator napięcia prądnicy | Kondensator |
| Wymiary | 750mm x 543mm x 520mm |
| Waga | 61kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 5.3l |
| Zużycie paliwa @ 75% PRP | 1.67l/h |
| Zużycie paliwa @ 100% PRP | 2.22l/h |
| Czas pracy przy 75% PRP | 3.17h |
| Czas pracy przy 100% PRP | 2.39h |
Opis
Indeks: KS 7000E G
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 7000E G
Indeks: STU 6706080
Marka: Unicraft
dla wymagających użytkowników prywatnych i półprofesjonalistów
Indeks: KD 185
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 1,5kW KD185
Indeks: KS 7000E 1/3
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 7000E 1/3
Indeks: KD 141
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3kW 12/230V KD141
Indeks: KD 139
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3kW 12/230/380V AVR KD139
Indeks: KD 115
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,5kW 12/230V AVR KD115
Indeks: KD 3122
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 9kW 12/230V/380V AVR KD3122
Indeks: KD 118
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,5kW 12/230V AVR KD118
Indeks: PX3250
Marka: PRAMAC
Agregat PX3250 AVR
Indeks: PX10000
Marka: PRAMAC
Agregat PX10000 AVR
Indeks: PX8000 AVR 400V
Marka: PRAMAC
Agregat PX8000 AVR 400V
Indeks: STU 6702081
Marka: Unicraft
Odpowiednie do wymagających użytkowników i do ciągłej pracy w przemyśle. Szczególnie polecane do ciężkich maszyn rozruchowych i elektronarzędzi.
Indeks: MES8000 400V
Marka: PRAMAC
Agregat MES8000 400V
Indeks: STU 6701081
Marka: Unicraft
Mocny i wytrzymały, łatwy w obsłudze, łatwy do użycia w każdej chwili. Szczególnie nadaje się do ciężkich maszyn rozruchowych i elektronarzędzi
Indeks: KD 682
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 7,6kW KD682
Agregat MES5000