Indeks: MES8000
Marka: PRAMAC
Agregat prądotwórczy Pramac MES8000
wysyłka 3-9 dni roboczychAgregat MES8000
Agregat 5200W 12/230V KRAFT&DELE
Wysokiej jakości agregaty prądotwórcze o rozruchu ręcznym oraz z rozrusznikiem marki KRAFT&DELE idealnie sprawdzą się przy zasilaniu awaryjnym:
• domu, biura, pojazdu,
• w samochodach kempingowych, ciężarówkach, traktorach, samochodach,
• w kempingach
• w urządzeniach przemysłowych.
Agregat idealnie sprawdza się na budowach, w domach, w domach letniskowych, kempingach i wszędzie tam, gdzie potrzeba nam mocnego i stabilnego źródła prądu. Silnik agregatu posiada chromowany tłok, dlatego charakteryzuje się cichą i równą pracą, a przy tym jest bardzo oszczędny.
Gumowe stabilizatory i poduszki silnika agregatu zapewniają tłumienie drgań i zminimalizowanie hałasu.
Agregat wyposażony jest w woltomierz i stabilizator napięcia, a także wyjście 12V umożliwiające ładowanie akumulatora.
Model KD119 wyposażony jest w wytrzymałe kółka oraz dwie rączki, ułatwiając przemieszczanie agregatu.
Technologia Inteligentnej Przepustnicy (Kontrola Zmiany Prędkości)
W przeciwieństwie do tradycyjnych generatorów, które pracują ze stałą prędkością/liczbą obrotów na minutę, przenośny generator firmy KRAFT&DELE jest wyposażony w mikroprocesor kontrolowany Technologią Inteligentnej Przepustnicy, który dostosowuje prędkość silnika by dokładnie sprostać obciążeniu.
Jeżeli generator nie zasila wielu urządzeń, pracuje na wolniejszych obrotach. W ten sposób generator zmniejsza zużycie paliwa, wydłużając żywotność silnika i zwiększając przerwy pomiędzy napełnianiem zbiornika paliwa. W momencie, kiedy obciążenie wzrośnie, generator automatycznie zwiększy prędkość i obroty, dostosowując się do zapotrzebowania na energię.
100% MIEDZIANEGO UZWOJENIA!
Najważniejsze elementy prądnicy, takie jak stojany i wirniki stosowane w agregatach Kraft&Dele, wykonane są z czystej miedzi najwyższej jakości o bardzo dobrej przewodności elektrycznej.
Stosowanie wysokogatunkowej miedzi pozwala na dłuższy czas eksploatacji co przekłada się na wytwarzanie mniejszej ilości ciepła.
Osiąga sprawność wyższą do 5% od agregatów z tradycyjnym, aluminiowym uzwojeniem.
PARAMETRY TECHNICZNE:
| Marka: | KRAFT&DELE |
| Model: | KD119 |
| Napięcie: | 230V / 50Hz jednofazowy |
| Silnik: | 4-suwowy chłodzony powietrzem |
| Ilość gniazd: | 3x 230V / 1x 12V |
| Moc silnika: | 9,6 kW / 13 KM |
| Moc maksymalna prądnicy: | 5200W |
| Moc ciągła prądnicy: | 5000W |
| Rozruch: | na kluczyk/ręczny |
| Woltomierz | TAK |
| Wskaźnik poziomu paliwa: | TAK |
| Funkcja prostownika: | tak, 12V/8.3A |
| Pojemność zbiornika paliwa: | ok15L (ok 11- 12h pracy na zbiorniku) |
| Miedziana prądnica: | TAK |
| Zasilanie: | benzyna bezołowiowa 95 |
| Materiały: | stal nierdzewna, aluminium, tworzywo sztuczne |
| Osadzony na poduszkach amortyzujących: | TAK |
| Waga: | 80 kg |
Indeks: MES8000
Marka: PRAMAC
Agregat MES8000
Indeks: KD 109B
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 1,2kW 12/230V KD109B
Indeks: KD 135
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2kW KD135
Indeks: KS 6000ies
Marka: Könner & Söhnen
KS 6000iE S 5,5kW Agregat prądotwórczy inwertorowy
Indeks: KS 3000G
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 3000G
Indeks: P3000i
Marka: PRAMAC
Agregat P3000i
Indeks: PX8000 AVR 400V
Marka: PRAMAC
Agregat PX8000 AVR 400V
Indeks: KD 139
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3kW 12/230/380V AVR KD139
Indeks: KD 112
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,5kW 12/230/380V AVR KD112
Indeks: ES4000 AVR
Marka: PRAMAC
Agregat ES4000 AVR
Indeks: KD 684
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,1kW KD684
Indeks: KS 2000i S
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 2000i
Indeks: KD 186
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 4,2kW KD186
Indeks: KD 695
Marka: Kraft&Dele
Agregat 230V / 3,2 kW / 3,5 kW KD695
Indeks: KS 7000E 1/3
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 7000E 1/3
Indeks: Cedrus AG10E-3F
Marka: Cedrus
AG10E-3F 10KW AVR Agregat prądotwórczy Cedrus
Benzyna 5,2kW 12/230V AVR KD119