Indeks: KD 186
Marka: Kraft&Dele
Agregat prądotwórczy inwertorowy 4,2kW KRAFT&DELE KD186
wysyłka 3-9 dni roboczychBenzyna 4,2kW KD186
ES8000 AVR
agregaty-pradotworcze">Agregat benzynowy zaprojektowany specjalnie do intensywnych zastosowań, gdzie moc jest potrzebna przez długi okres czasu.
agregaty-pradotworcze">Agregat Pramac ES8000 napędzany benzyną oferuje prąd jednofazowy o mocy maksymalnej 6.4kW.
Dane Techniczne |
|
| Częstotliwość | 50Hz |
| Napięcie | 230V |
| Współczynnik mocy | 0.9cos ϕ |
| Liczba faz | 1 |
| Moc maksymalna LTP | 7.2kVA |
| Moc maksymalna LTP | 6.4kW |
| Moc ciągła COP | 6.0kVA |
| Moc ciągła COP | 5.5kW |
| Producent silnika | Honda |
| Model silnika | GX390 Recoil |
| System chłodzenia silnika | Powietrze |
| Pojemność silnika | 389cmł |
| Zasilanie silnika | Wolnossący |
| Obroty znamionowe | 3000rpm |
| Regulator obrotów silnika | Mechaniczny |
| Paliwo | Benzyna |
| Pojemność układu smarowania | 1.1l |
| System rozruchu | Ręczny |
| Typ prądnicy | Ze szczotkami |
| Klasa izolacji prądnicy | H |
| Klasa IP prądnicy | 23 |
| Liczba biegunów prądnicy | 2 |
| Częstotliwość prądnicy | 50Hz |
| Tolerancja napięcia | 2% |
| Regulator napięcia | Elektroniczny |
| Standardowy AVR | AVR 520 |
| Wymiary(LxWxH) | 729mm x 500mm x 536mm |
| Waga | 73kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 11l |
| Zużycie paliwa @ 75% PRP | 2.16l/h |
| Zużycie paliwa @ 100% PRP | 2.87l/h |
| Czas pracy przy 75% PRP | 5.09h |
| Czas pracy przy 100% PRP | 3.83h |
| Gwarantowany poziom hałasu (LWA) | 97dBA |
| Poziom ciśnienia akustycznego z 7 m | 69dB(A) |
Opis
Indeks: KD 186
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 4,2kW KD186
Indeks: STU 6701081
Marka: Unicraft
Mocny i wytrzymały, łatwy w obsłudze, łatwy do użycia w każdej chwili. Szczególnie nadaje się do ciężkich maszyn rozruchowych i elektronarzędzi
Indeks: ES5000 400V AVR
Marka: PRAMAC
Agregat ES5000 400V AVR
Indeks: P2200i
Marka: PRAMAC
Agregat P2200i
Indeks: WX 6200
Marka: PRAMAC
Agregat WX 6200
Indeks: KD 132
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 1kW KD132
Indeks: WX 6200 CONN
Marka: PRAMAC
Agregat WX 6200 CONN
Indeks: STU 6706100
Marka: Unicraft
dla wymagających użytkowników prywatnych i półprofesjonalistów
Indeks: E4000
Marka: PRAMAC
Agregat E4000
Indeks: STU 6702081
Marka: Unicraft
Odpowiednie do wymagających użytkowników i do ciągłej pracy w przemyśle. Szczególnie polecane do ciężkich maszyn rozruchowych i elektronarzędzi.
Indeks: P4500 AVR
Marka: PRAMAC
Agregat P4500 AVR
Indeks: KD 3122
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 9kW 12/230V/380V AVR KD3122
Indeks: WX 6250 ES
Marka: PRAMAC
Agregat WX 6250 ES
Indeks: STU 6706060
Marka: Unicraft
dla wymagających użytkowników prywatnych i półprofesjonalistów
Indeks: KD 139
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3kW 12/230/380V AVR KD139
Indeks: KD 141
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3kW 12/230V KD141
Agregat ES8000 AVR