Agregat prądotwórczy 5500W 12/230V/380V KRAFT&DELE KD165
KD 165
Benzyna 5,5kW 12/230V/380V AVR KD165
wysyłka 3-9 dni roboczych
1 625,20 netto
Cena nie uległa zmianie
PRZED ZAMÓWIENIEM PROSIMY PYTAĆ O DOSTĘPNOŚĆ
Ilość
Opis
Agregat prądotwórczy 5500W 12/230V/380V KRAFT&DELE
• domu, biura, pojazdu,
• w samochodach kempingowych, ciężarówkach, traktorach, samochodach,
• w kempingach
• na łódkach, jachtach,
• w urządzeniach przemysłowych.
Technologia Inteligentnej Przepustnicy (Kontrola Zmiany Prędkości)
Funkcja zmiany prędkości zastosowana w generatorze zapewnia wiele zalet:
• zwiększa żywotność urządzenia poprzez zmniejszenie zużycia silnika,
• wydajnie zarządza paliwem i jest ekonomiczny w eksploatacji,
• jest przyjazny dla środowiska
PARAMETRY TECHNICZNE:
Model: KD165
Napięcie: 230V/50Hz Trójfazowy
Silnik: 4-suwowy chłodzony powietrzem
3x gniazda 230V
1x gniazdo 380V
Moc silnika: 10,3kW / 15km
Moc ciągła prądnicy: 5000W
Maksymalna moc prądnicy: 5,5kW
Regulator napięcia
Rozruch: elektryczny + ręczny
Woltomierz: Tak
Wskaźnik poziomu paliwa : Tak
Wyjście na 12 volt: Tak
Pojemność zbiornika paliwa: 25L (około 10 pracy na zbiorniku)
Zasilanie: benzyna bezołowiowa 95 lub 98
Materiały: stal nierdzewna, aluminium, tworzywo
Osadzony na poduszkach amortyzujących
Poziom ciśnienia akustycznego: 90dB(A)
Wymiary: 605x430x435 mm