Indeks: Loncin LC2000I
Marka: Loncin
Agregat prądotwórczy inwerterowy Loncin LC2000I
wysyłka 3-9 dni roboczychLC2000I Agregat prądotwórczy inwerterowy Loncin
Agregat 1200W 12/230V KRAFT&DELE
Przenośny agregat prądotwórczy jednofazowy o oznaczeniu KD109B marki Kraft&Dele przeznaczony jest do generowania prądu zmiennego 220V-230V za pomocą silnika spalinowego japońskiej konstrukcji OHV 2-suwowego o mocy 2KM oraz mocy maksymalnej prądnicy 1200W.
Agregat idealnie sprawdza się na budowach, w domach, w domach letniskowych, kempingach i wszędzie tam, gdzie potrzeba nam pewnego źródła prądu. Silnik agregatu posiada chromowany tłok, dlatego charakteryzuje się cichą i równą pracą, a przy tym jest bardzo oszczędny.
Gumowe stabilizatory i poduszki silnika agregatu zapewniają tłumienie drgań i zminimalizowanie hałasu.
Agregat wyposażony jest w woltomierz, a także wyjście 12V umożliwiające ładowanie akumulatora.
SKŁAD ZESTAWU:
• Agregat prądotwórczy KD109B
• Klucze do świec, śrubokręt
• Kable do ładowania akumulatorów
• Wtyczka 1x 230V
• Instrukcja obsługi w j. polskim
• Oryginalne opakowanie
• Paragon lub FV.
PARAMETRY TECHNICZNE:
| Marka: | KRAFT&DELE |
| Model: | KD109B |
| Napięcie: | 230V / 50Hz - jednofazowy |
| Silnik: | 2-suwowy chłodzony powietrzem |
| Ilość gniazd: | 1x 230V / 1x 12V |
| Moc silnika: | 1,5 kW / 2 KM |
| Moc maksymalna prądnicy: | 1200W |
| Moc ciągła prądnicy: | 800W |
| Woltomierz: | tak |
| Wskaźnik poziomu paliwa: | tak |
| Rozruch: | ręczny |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 4L (ok. 8-10h pracy na zbiorniku) |
| Miedziana prądnica: | nie |
| Zasilanie: | mieszanka oleju do 2T + benzyna bezołowiowa 95 (1:50) |
| Materiały: | stal nierdzewna, aluminium, tworzywo sztuczne |
| Osadzony na poduszkach amortyzujących: | tak |
| Waga: | 15 kg |
Indeks: Loncin LC2000I
Marka: Loncin
LC2000I Agregat prądotwórczy inwerterowy Loncin
Indeks: KD 680
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 1,8kW KD680
Indeks: KD 3122
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 9kW 12/230V/380V AVR KD3122
Indeks: WX 3200 CONN
Marka: PRAMAC
Agregat WX 3200 CONN
Indeks: KD 105
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,5kW 12/230/380V AVR KD105
Indeks: STU 6706120
Marka: Unicraft
Dla wymagających użytkowników prywatnych i półprofesjonalistów
Indeks: P4500 AVR
Marka: PRAMAC
Agregat P4500 AVR
Indeks: KD 192
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 1,5kW KD192
Indeks: STU 6701081
Marka: Unicraft
Mocny i wytrzymały, łatwy w obsłudze, łatwy do użycia w każdej chwili. Szczególnie nadaje się do ciężkich maszyn rozruchowych i elektronarzędzi
Indeks: KD 149
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3,5kW 12/230V AVR KD149
Indeks: PX5000 AVR
Marka: PRAMAC
Agregat PX5000 AVR
Indeks: WX 7000 ES
Marka: PRAMAC
Agregat WX 7000 ES
Indeks: STU 6706090
Marka: Unicraft
dla wymagających użytkowników prywatnych i półprofesjonalistów
Indeks: ES5000 400V AVR
Marka: PRAMAC
Agregat ES5000 400V AVR
Indeks: STU 6706108
Marka: Unicraft
Dla wymagających użytkowników prywatnych i półprofesjonalistów
Indeks: KD 3140
Marka: Kraft&Dele
Agregat prądotwórczy jednofazowy 3kW / 3.2kW KD3140
Benzyna 1,2kW 12/230V KD109B