Indeks: STU 6706112
Marka: Unicraft
Agregat prądotwórczy inwertorowy PG-I 12 SR
wysyłka 1-2 dni roboczeDla wymagających użytkowników prywatnych i półprofesjonalistów
Agregat 3000W 12/230/380V KRAFT&DELE
Wysokiej jakości agregaty prądotwórcze o rozruchu ręcznym oraz z rozrusznikiem marki KRAFT&DELE idealnie sprawdzą się przy zasilaniu awaryjnym:
• domu, biura, pojazdu,
• w samochodach kempingowych, ciężarówkach, traktorach, samochodach,
• w kempingach
• w urządzeniach przemysłowych.
Agregat idealnie sprawdza się na budowach, w domach, w domach letniskowych, kempingach i wszędzie tam, gdzie potrzeba nam mocnego i stabilnego źródła prądu. Silnik agregatu posiada chromowany tłok, dlatego charakteryzuje się cichą i równą pracą, a przy tym jest bardzo oszczędny.
Gumowe stabilizatory i poduszki silnika agregatu zapewniają tłumienie drgań i zminimalizowanie hałasu.
Agregat wyposażony jest w woltomierz i regulator napięcia, a także wyjście 12V umożliwiające ładowanie akumulatora.
Technologia Inteligentnej Przepustnicy (Kontrola Zmiany Prędkości)
W przeciwieństwie do tradycyjnych generatorów, które pracują ze stałą prędkością/liczbą obrotów na minutę, przenośny generator firmy KRAFT&DELE jest wyposażony w mikroprocesor kontrolowany Technologią Inteligentnej Przepustnicy, który dostosowuje prędkość silnika by dokładnie sprostać obciążeniu.
Jeżeli generator nie zasila wielu urządzeń, pracuje na wolniejszych obrotach. W ten sposób generator zmniejsza zużycie paliwa, wydłużając żywotność silnika i zwiększając przerwy pomiędzy napełnianiem zbiornika paliwa. W momencie, kiedy obciążenie wzrośnie, generator automatycznie zwiększy prędkość i obroty, dostosowując się do zapotrzebowania na energię.
PARAMETRY TECHNICZNE:
| Marka: | KRAFT&DELE |
| Model: | KD137 |
| Napięcie: | 230V - 380V/50Hz trójfazowy |
| Silnik: | 4-suwowy chłodzony powietrzem |
| Ilość gniazd: | 1x 380V, 1x 230V / 1x 12V |
| Moc silnika: | 5,2kW / 7 KM |
| Moc maksymalna prądnicy: | 3000W |
| Moc ciągła prądnicy: | 2800W |
| Regulator napięcia: | Tak |
| Rozruch: | mechnaiczny |
| Woltomierz: | tak |
| Wskaźnik poziomu paliwa: | tak |
| Moc maksymalna na jednej fazie: | ok. 0,9kW (moc max. dzielona na 3) |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 15L (ok 11- 12h pracy na zbiorniku) |
| Miedziana prądnica: | TAK |
| Zasilanie: | benzyna bezołowiowa 95 |
| Materiały: | stal nierdzewna, aluminium, tworzywo sztuczne |
| Osadzony na poduszkach amortyzujących: | tak |
| Waga: | 37 kg |
Indeks: STU 6706112
Marka: Unicraft
Dla wymagających użytkowników prywatnych i półprofesjonalistów
Indeks: P3500i-o
Marka: PRAMAC
Agregat P3500i-o
Indeks: KD 132
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 1kW KD132
Indeks: STU 6701081
Marka: Unicraft
Mocny i wytrzymały, łatwy w obsłudze, łatwy do użycia w każdej chwili. Szczególnie nadaje się do ciężkich maszyn rozruchowych i elektronarzędzi
Indeks: ES4000 AVR
Marka: PRAMAC
Agregat ES4000 AVR
Indeks: MES5000 400V
Marka: PRAMAC
Agregat MES5000 400V
Indeks: PX4000 AVR
Marka: PRAMAC
Agregat PX4000 AVR
Indeks: KS 7000E-3 ATS
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 7000E-3 ATS
Indeks: Loncin LC3500I
Marka: Loncin
LC3500I Agregat prądotwórczy inwerterowy Loncin
Indeks: KD 681
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3,3kW KD681
Indeks: ES5000 400V AVR
Marka: PRAMAC
Agregat ES5000 400V AVR
Indeks: Loncin LC3000I
Marka: Loncin
LC3000I Agregat prądotwórczy inwerterowy Loncin
Indeks: KD 112
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,5kW 12/230/380V AVR KD112
Indeks: KD 3140
Marka: Kraft&Dele
Agregat prądotwórczy jednofazowy 3kW / 3.2kW KD3140
Indeks: STU 6706800
Marka: Unicraft
Cichy, dla wymagających użytkowników prywatnych i półprofesjonalistów
Indeks: Cedrus AG5 1F
Marka: Cedrus
AG5 1F 5,5kW AVR Agregat prądotwórczy Cedrus
Benzyna 3kW 12/230/380V AVR KD137