Indeks: KD 135
Marka: Kraft&Dele
Agregat prądotwórczy inwertorowy 2kW KRAFT&DELE KD135
wysyłka 3-9 dni roboczychBenzyna 2kW KD135
Agregat 2500W 12/230/380V KRAFT&DELE
Wysokiej jakości agregaty prądotwórcze o rozruchu ręcznym oraz z rozrusznikiem marki STRONGWATT idealnie sprawdzą się przy zasilaniu awaryjnym:
• domu, biura, pojazdu,
• w samochodach kempingowych, ciężarówkach, traktorach, samochodach,
• w kempingach
• w urządzeniach przemysłowych.
Agregat idealnie sprawdza się na budowach, w domach, w domach letniskowych, kempingach i wszędzie tam, gdzie potrzeba nam mocnego i stabilnego źródła prądu. Silnik agregatu posiada chromowany tłok, dlatego charakteryzuje się cichą i równą pracą, a przy tym jest bardzo oszczędny.
Gumowe stabilizatory i poduszki silnika agregatu zapewniają tłumienie drgań i zminimalizowanie hałasu.
Agregat wyposażony jest w dodatkowy elektryczny rozruch, woltomierz i regulator napięcia, a także wyjście 12V umożliwiające ładowanie akumulatora.
SKŁAD ZESTAWU:
• Agregat prądotwórczy SW100
• Klucze x2
• Śrubokręt
• Wtyczka 3x 230V, 1x 400V
• Oryginalne opakowanie
• Paragon lub FV.
PARAMETRY TECHNICZNE:
| Marka: | STRONGWATT |
| Model: | SW100 |
| Napięcie: | 230V - 380V/50Hz trójfazowy |
| Silnik: | 4-suwowy chłodzony powietrzem |
| Ilość gniazd: | 1x 380V, 3x 230V / 1x 12V |
| Moc silnika: | 4,8 kW / 6,5 KM |
| Moc maksymalna prądnicy: | 2500W |
| Moc ciągła prądnicy: | 2200W |
| Regulator napięcia: | Tak |
| Rozruch: | reczny |
| Woltomierz: | tak |
| Wskaźnik poziomu paliwa: | tak |
| Moc maksymalna na jednej fazie: | ok. 0,8kW (moc max. dzielona na 3) |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 15L (ok 11- 12h pracy na zbiorniku) |
| Miedziana prądnica: | nie |
| Zasilanie: | benzyna bezołowiowa 95 |
| Materiały: | stal nierdzewna, aluminium, tworzywo |
| Osadzony na poduszkach amortyzujących: | tak |
| Waga: | 39 kg |
Indeks: KD 135
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2kW KD135
Indeks: Cedrus IN2000R
Marka: Cedrus
IN2000R Agregat prądotwórczy inwerterowy Cedrus
Indeks: KD 684
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,1kW KD684
Indeks: S12000 400V AVR
Marka: PRAMAC
Agregat S12000 400V AVR
Indeks: STU 6703083
Marka: Unicraft
Odpowiednie do wymagających użytkowników i do ciągłej pracy w przemyśle. Szczególnie polecane do ciężkich maszyn rozruchowych i elektronarzędzi.
Indeks: STU 6701081
Marka: Unicraft
Mocny i wytrzymały, łatwy w obsłudze, łatwy do użycia w każdej chwili. Szczególnie nadaje się do ciężkich maszyn rozruchowych i elektronarzędzi
Indeks: KD 119
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 5,2kW 12/230V AVR KD119
Indeks: Cedrus AG3-1F
Marka: Cedrus
AG3-1F 3000W AVR Agregat prądotwórczy Cedrus
Indeks: KD 110
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 1,5kW 12/230V KD110
Indeks: ES8000 400V AVR
Marka: PRAMAC
Agregat ES8000 400V AVR
Indeks: KS 8100iE ATSR
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 8100iE ATSR
Indeks: STU 6706400
Marka: Unicraft
Cichy, dla wymagających użytkowników domowych i półprofesjonalistów
Indeks: Cedrus IN3000E
Marka: Cedrus
IN3000E Agregat prądowtórczy inwerterowy Cedrus
Indeks: KS 4100iE
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 4100iE
Indeks: E4000
Marka: PRAMAC
Agregat E4000
Indeks: STU 6701051
Marka: Unicraft
Mocny i wytrzymały, łatwy w obsłudze, łatwy do użycia w każdej chwili. Szczególnie nadaje się do ciężkich maszyn rozruchowych i elektronarzędzi
Benzyna 2,5kW 12/230/380V SW100