Indeks: KS 4000iE S
Marka: Könner & Söhnen
Agregat prądotwórczy inwerterowy K&S KS 4000iE S
wysyłka 3-9 dni roboczychK&S KS 4000iE S
Agregat 1500W 12/230V KRAFT&DELE
Przenośny agregat prądotwórczy jednofazowy o oznaczeniu KD140 marki Kraft&Dele przeznaczony jest do generowania prądu zmiennego 220V-230V za pomocą silnika spalinowego japońskiej konstrukcji OHV 4-suwowego o mocy 3KM oraz mocy maksymalnej prądnicy 1500W.
Agregat idealnie sprawdza się na budowach, w domach, w domach letniskowych, kempingach i wszędzie tam, gdzie potrzeba nam pewnego źródła prądu. Silnik agregatu posiada chromowany tłok, dlatego charakteryzuje się cichą i równą pracą, a przy tym jest bardzo oszczędny.
Gumowe stabilizatory i poduszki silnika agregatu zapewniają tłumienie drgań i zminimalizowanie hałasu.
Agregat wyposażony jest w woltomierz, a także wyjście 12V umożliwiające ładowanie akumulatora.
SKŁAD ZESTAWU:
• Agregat prądotwórczy KD140
• Klucze do świec, śrubokręt
• Kable do ładowania akumulatorów
• Wtyczka 2x 230V
• Instrukcja obsługi w j. polskim
• Oryginalne opakowanie
• Paragon lub FV.
PARAMETRY TECHNICZNE:
| Marka: | KRAFT&DELE |
| Model: | KD140 |
| Napięcie: | 230V / 50Hz - jednofazowy |
| Silnik: | 4-suwowy chłodzony powietrzem |
| Ilość gniazd: | 1x 230V / 1x 12V |
| Moc silnika: | 2,2 kW / 3 KM |
| Moc maksymalna prądnicy: | 1500W |
| Moc ciągła prądnicy: | 1300W |
| Woltomierz: | tak |
| Wskaźnik poziomu paliwa: | tak |
| Rozruch: | ręczny |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 5,5L |
| Miedziana prądnica: | nie |
| Zasilanie: | benzyna bezołowiowa 95/98 |
| Materiały: | stal nierdzewna, aluminium, tworzywo sztuczne |
| Osadzony na poduszkach amortyzujących: | tak |
| Waga: | 22 kg |
Indeks: KS 4000iE S
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 4000iE S
Indeks: STU 6701053
Marka: Unicraft
Odpowiednie do wymagających użytkowników i do ciągłej pracy w przemyśle. Szczególnie polecane do ciężkich maszyn rozruchowych i elektronarzędzi.
Indeks: KD 189
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 8,5kW KD189
Indeks: STU 6706135
Marka: Unicraft
Dla wymagających użytkowników prywatnych i półprofesjonalistów
Indeks: KD 147
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 7,5kW 230/400V AVR KD147
Indeks: KS 10000E G
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 10000E G
Indeks: KD 113
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,5kW 12/230/380V AVR KD113
Indeks: PX5000 AVR
Marka: PRAMAC
Agregat PX5000 AVR
Indeks: STU 6701041
Marka: Unicraft
Mocny i wytrzymały, łatwy w obsłudze, łatwy do użycia w każdej chwili. Szczególnie nadaje się do ciężkich maszyn rozruchowych i elektronarzędzi
Indeks: Loncin LC6500D-AS
Marka: Loncin
LC6500D-AS 5,5kW AVR Agregat prądotwórczy Loncin
Indeks: KD 125
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3,8kW 12/230V AVR KD125
Indeks: KD 143
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3kW 12/230V KD143
Indeks: P4500 AVR
Marka: PRAMAC
Agregat P4500 AVR
Indeks: S8000 400V
Marka: PRAMAC
Agregat S8000 400V
Indeks: KD 161
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3,5kW 12/230V/380V AVR KD161
Indeks: KD 107
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 5kW 12/230/380V AVR KD107
Benzyna 1,5kW 12/230V KD140