Indeks: KD 688
Marka: Kraft&Dele
Agregat prądotwórczy inwertorowy 4,85kW KRAFT&DELE KD688
wysyłka 3-9 dni roboczychInwertor benzyna 4,85kW KD688
P3000i
POWERRUSH zwiększa natężenie na żądanie, powyżej normalnej wartości przy uruchamianiu silników elektrycznych.
Kiedy potrzeba dostarczyć czystej i stabilnej mocy dla wrażliwych odbiorników, agregaty inwerterowe serii P są idealnym rozwiązaniem. Łatwe w transporcie, ekonomiczne oraz z niskim poziomem hałasu.
Dane Techniczne |
|
| Częstotliwość | 50Hz |
| Napięcie | 230V |
| Współczynnik mocy | 1cos ϕ |
| Liczba faz | 1 |
| Moc maksymalna LTP | 2.5kW |
| Moc ciągła COP | 2.3kW |
| Paliwo | Benzyna |
| Zasilanie | Wolnossący |
| System chłodzenia silnika | Powietrze |
| System rozruchu | Ręczny |
| Zużycie paliwa @ 75% PRP | 1.14l/h |
| Pojemność zbiornika paliwa | 4.0l |
| Czas pracy przy 75% COP | 3.5h |
| Gwarantowany poziom hałasu (LWA) | 88dBA |
| Poziom ciśnienia akustycznego z 7 m | 61dB(A) |
| Wymiary(LxWxH) | 565mm x 339mm x 467mm |
| Waga | 27kg |
Opis
Indeks: KD 688
Marka: Kraft&Dele
Inwertor benzyna 4,85kW KD688
Indeks: KD 189
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 8,5kW KD189
Indeks: KD 135
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2kW KD135
Indeks: WX 7000 ES
Marka: PRAMAC
Agregat WX 7000 ES
Indeks: KD 193
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,5kW KD193
Indeks: Cedrus AG10E-3F
Marka: Cedrus
AG10E-3F 10KW AVR Agregat prądotwórczy Cedrus
Indeks: KS 10000E G
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 10000E G
Indeks: SPC U A DF-6500HT
Marka: Magnum
Agregat prądotwórczy DF-6500HT 5,2 kW 230/400V rozruch PB
Indeks: P3500i
Marka: PRAMAC
Agregat P3500i
Indeks: KD 109Z
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 1,2kW 12/230V KD109Z
Indeks: KS 12-1E ASTR
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 12-1E ASTR
Indeks: MES8000
Marka: PRAMAC
Agregat MES8000
Indeks: KD 145
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 5kW 12/230V KD145
Indeks: ES4000 AVR
Marka: PRAMAC
Agregat ES4000 AVR
Indeks: KD 139
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3kW 12/230/380V AVR KD139
Indeks: WX 3200 CONN
Marka: PRAMAC
Agregat WX 3200 CONN
Agregat P3000i