Indeks: STU 6702051
Marka: Unicraft
Agregat prądotwórczy PG 500 X-SEA
wysyłka 1-2 dni roboczeOdpowiednie do wymagających użytkowników i do ciągłej pracy w przemyśle. Szczególnie polecane do ciężkich maszyn rozruchowych i elektronarzędzi.
Przenośny agregat prądotwórczy Pramac WX 6250 ES o mocy maksymalnej 6100W oferuje prąd trójfazowy o częstotliwości 50Hz. Silnik Powermate OHV napędzany jest benzyną. Przeznaczony do lekkich zastosowań i nadaje się do użytku jako awaryjne źródło prądu.
Dane Techniczne |
|
| Częstotliwość | 50Hz |
| Napięcie | 400/230V |
| Liczba faz | 3 |
| Moc Maksymalna | 6100W |
| Moc ciągła | 5500W |
| 1-fazowa moc maksymalna | 2000W |
| 1-fazowa moc ciągła | 1800W |
| Marka silnika | Pramac |
| Typ | OHV |
| Zoptymalizowana emisja spalin wg 97/68 50Hz (COM) | Stage V |
| Obroty znamionowe | 3000rpm |
| Paliwo | Benzyna |
| System rozruchu | Elektryczny + ręczny |
| Pojemność układu smarowania | 1.1l |
| Czujnik braku oleju | Tak |
| Regulacja napięcia | AVR |
| Wymiary(LxWxH) | 800mm x 698mm x 620mm |
| Waga | 90kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 26l |
| Zużycie paliwa @ 50% | 2.17l/h |
| Czas pracy przy 50% | 12h |
| Gwarantowany poziom hałasu (LWA) | 97dBA |
| Poziom ciśnienia akustycznego z 7 m | 69dB(A) |
Opis
Indeks: STU 6702051
Marka: Unicraft
Odpowiednie do wymagających użytkowników i do ciągłej pracy w przemyśle. Szczególnie polecane do ciężkich maszyn rozruchowych i elektronarzędzi.
Indeks: KD 116
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,5kW 12/230V AVR KD116
Indeks: KS 4000iE S
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 4000iE S
Indeks: KD 164
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 5,5kW 12/230V AVR KD164
Indeks: STU 6700041
Marka: Unicraft
Mocny i wytrzymały, łatwy w obsłudze, łatwy do użycia w każdej chwili. Szczególnie nadaje się do ciężkich maszyn rozruchowych i elektronarzędzi
Indeks: P3500i-o
Marka: PRAMAC
Agregat P3500i-o
Indeks: P3000i
Marka: PRAMAC
Agregat P3000i
Indeks: KS 4100iE
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 4100iE
Indeks: Cedrus IN2000R
Marka: Cedrus
IN2000R Agregat prądotwórczy inwerterowy Cedrus
Indeks: KD 3140
Marka: Kraft&Dele
Agregat prądotwórczy jednofazowy 3kW / 3.2kW KD3140
Indeks: MES5000 400V
Marka: PRAMAC
Agregat MES5000 400V
Indeks: KD 111
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,5kW 12/230V AVR KD111
Indeks: WX 6200 CONN
Marka: PRAMAC
Agregat WX 6200 CONN
Indeks: S12000 400V AVR
Marka: PRAMAC
Agregat S12000 400V AVR
Indeks: KD 145
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 5kW 12/230V KD145
Indeks: KS 7000E ATS
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 7000E ATS
Agregat WX 6250 ES