Indeks: KD 192
Marka: Kraft&Dele
Agregat prądotwórczy inwertorowy 1500W KRAFT&DELE KD192
wysyłka 3-9 dni roboczychBenzyna 1,5kW KD192
Agregat 1200W 12/230V KRAFT&DELE
Przenośny agregat prądotwórczy jednofazowy o oznaczeniu KD109Z marki Kraft&Dele przeznaczony jest do generowania prądu zmiennego 220V-230V za pomocą silnika spalinowego japońskiej konstrukcji OHV 2-suwowego o mocy 2KM oraz mocy maksymalnej prądnicy 1200W.
Agregat idealnie sprawdza się na budowach, w domach, w domach letniskowych, kempingach i wszędzie tam, gdzie potrzeba nam pewnego źródła prądu. Silnik agregatu posiada chromowany tłok, dlatego charakteryzuje się cichą i równą pracą, a przy tym jest bardzo oszczędny.
Gumowe stabilizatory i poduszki silnika agregatu zapewniają tłumienie drgań i zminimalizowanie hałasu.
Agregat wyposażony jest w woltomierz, a także wyjście 12V umożliwiające ładowanie akumulatora.
SKŁAD ZESTAWU:
• Agregat prądotwórczy KD109Z
• Klucze do świec, śrubokręt
• Kable do ładowania akumulatorów
• Wtyczka 1x 230V
• Instrukcja obsługi w j. polskim
• Oryginalne opakowanie
• Paragon lub FV.
PARAMETRY TECHNICZNE:
| Marka: | KRAFT&DELE |
| Model: | KD109Z |
| Napięcie: | 230V / 50Hz - jednofazowy |
| Silnik: | 2-suwowy chłodzony powietrzem |
| Ilość gniazd: | 1x 230V / 1x 12V |
| Moc silnika: | 1,5 kW / 2 KM |
| Moc maksymalna prądnicy: | 1200W |
| Moc ciągła prądnicy: | 800W |
| Woltomierz: | tak |
| Wskaźnik poziomu paliwa: | tak |
| Rozruch: | ręczny |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 4L (ok. 8-10h pracy na zbiorniku) |
| Miedziana prądnica: | nie |
| Zasilanie: | mieszanka oleju do 2T + benzyna bezołowiowa 95 (1:50) |
| Materiały: | stal nierdzewna, aluminium, tworzywo sztuczne |
| Osadzony na poduszkach amortyzujących: | tak |
| Waga: | 15,5 kg |
Indeks: KD 192
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 1,5kW KD192
Indeks: WX 3200 CONN
Marka: PRAMAC
Agregat WX 3200 CONN
Indeks: WX 7000 ES
Marka: PRAMAC
Agregat WX 7000 ES
Indeks: MES8000 400V
Marka: PRAMAC
Agregat MES8000 400V
Indeks: P3000i
Marka: PRAMAC
Agregat P3000i
Indeks: WX 3200
Marka: PRAMAC
Agregat WX 3200
Indeks: KS 7000E ATS
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 7000E ATS
Indeks: KD 160
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3,5kW 12/230V KD160
Indeks: Loncin LC3500I
Marka: Loncin
LC3500I Agregat prądotwórczy inwerterowy Loncin
Indeks: KS 4100iE
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 4100iE
Indeks: KD 143
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3kW 12/230V KD143
Indeks: KD 150
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 1,5kW 12/230V KD150
Indeks: KS 4100iEG
Marka: Könner & Söhnen
Generator inwertorowy gazowo-benzynowy KS 4100iEG
Indeks: KD 140
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 1,5kW 12/230V KD140
Indeks: Cedrus AG7E-3F
Marka: Cedrus
AG7E-3F 6,8kW AVR Agregat prądotwórczy Cedrus
Indeks: S12000 400V AVR
Marka: PRAMAC
Agregat S12000 400V AVR
Benzyna 1,2kW 12/230V KD109Z