Indeks: KD 192
Marka: Kraft&Dele
Agregat prądotwórczy inwertorowy 1500W KRAFT&DELE KD192
wysyłka 3-9 dni roboczychBenzyna 1,5kW KD192
Przenośny agregat prądotwórczy Pramac WX 6200 CONN o mocy maksymalnej 5800W oferuje prąd jednofazowy o częstotliwości 50Hz. Silnik Powermate OHV napędzany jest benzyną. Przeznaczony do lekkich zastosowań i nadaje się do użytku jako awaryjne źródło prądu.
Dane Techniczne |
|
| Częstotliwość | 50Hz |
| Napięcie | 230V |
| Liczba faz | 1 |
| Moc Maksymalna | 5800W |
| Moc ciągła | 5300W |
| Marka silnika | Pramac |
| Typ silnika | OHV |
| Zoptymalizowana emisja spalin wg 97/68 50Hz (COM) | Stage V |
| Obroty znamionowe | 3000rpm |
| Paliwo | Benzyna |
| System rozruchu | Elektryczny + ręczny |
| Pojemność układu smarowania | 1.1l |
| Czujnik braku oleju | Tak |
| Regulator napięcia | AVR |
| Wymiary(LxWxH) | 800mm x 698mm x 620mm |
| Waga | 89kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 26l |
| Zużycie paliwa @ 50% | 2.17l/h |
| Czas pracy przy 50% | 12h |
| Gwarantowany poziom hałasu (LWA) | 97dBA |
| Poziom ciśnienia akustycznego z 7 m | 69dB(A) |
Opis
Indeks: KD 192
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 1,5kW KD192
Indeks: KD 133
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 1,9kW KD133
Indeks: KS 2000i S
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 2000i
Indeks: PX5000 AVR
Marka: PRAMAC
Agregat PX5000 AVR
Indeks: ES3000 AVR
Marka: PRAMAC
Agregat ES3000 AVR
Indeks: KS 7000E 1/3
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 7000E 1/3
Indeks: KD 147
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 7,5kW 230/400V AVR KD147
Indeks: KD 139
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3kW 12/230/380V AVR KD139
Indeks: KS 4000iE S
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 4000iE S
Indeks: Loncin LC2000I
Marka: Loncin
LC2000I Agregat prądotwórczy inwerterowy Loncin
Indeks: STU 6706090
Marka: Unicraft
dla wymagających użytkowników prywatnych i półprofesjonalistów
Indeks: S8000 400V
Marka: PRAMAC
Agregat S8000 400V
Indeks: KD 106
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,5kW 12/230/380V AVR KD106
Indeks: KS 3000
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 3000
Indeks: MES8000
Marka: PRAMAC
Agregat MES8000
Indeks: KS 10000E
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 10000E 1/3
Agregat WX 6200 CONN