Indeks: KD 143
Marka: Kraft&Dele
Agregat 3000W 12/230V KRAFT&DELE KD143
wysyłka 3-9 dni roboczychBenzyna 3kW 12/230V KD143
Przenośny agregat prądotwórczy Pramac WX 6200 ES o mocy maksymalnej 5800W oferuje prąd jednofazowy o częstotliwości 50Hz. Silnik Powermate OHV napędzany jest benzyną. Przeznaczony do lekkich zastosowań i nadaje się do użytku jako awaryjne źródło prądu.
Dane Techniczne |
|
| Częstotliwość | 50Hz |
| Napięcie | 230V |
| Liczba faz | 1 |
| Moc Maksymalna | 6100W |
| Moc ciągła | 5800W |
| Marka silnika | Pramac |
| Typ silnika | OHV |
| Zoptymalizowana emisja spalin wg 97/68 50Hz (COM) | Stage V |
| Obroty znamionowe | 3000rpm |
| Paliwo | Benzyna |
| System rozruchu | Elektryczny + ręczny |
| Pojemność układu smarowania | 1.1l |
| Czujnik braku oleju | Tak |
| Regulator napięcia | AVR |
| Wymiary(LxWxH) | 800mm x 698mm x 620mm |
| Waga | 90kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 26l |
| Zużycie paliwa @ 50% | 2.3l/h |
| Czas pracy przy 50% | 11.3h |
| Gwarantowany poziom hałasu (LWA) | 97dBA |
| Poziom ciśnienia akustycznego z 7 m | 69dB(A) |
Opis
Indeks: KD 143
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3kW 12/230V KD143
Indeks: ESE 406 HS-GT ES
Marka: Endress
Agregat benzynowy Endress ESE 406 HS-GT ES silnik Honda
Indeks: KD 132
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 1kW KD132
Indeks: KD 160
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3,5kW 12/230V KD160
Indeks: KD 194
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 4,8kW 12/230V KD194
Indeks: KD 101
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,5kW 12/230/380V KD101
Indeks: KD 137
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3kW 12/230/380V AVR KD137
Indeks: KD 193
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,5kW KD193
Indeks: Loncin LC6500D-AS
Marka: Loncin
LC6500D-AS 5,5kW AVR Agregat prądotwórczy Loncin
Indeks: STU 6706080
Marka: Unicraft
dla wymagających użytkowników prywatnych i półprofesjonalistów
Indeks: S12000 400V AVR
Marka: PRAMAC
Agregat S12000 400V AVR
Indeks: KD 115
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,5kW 12/230V AVR KD115
Indeks: KD 3122
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 9kW 12/230V/380V AVR KD3122
Indeks: KD 163
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3,5kW 12/230V/380V AVR KD163
Indeks: KS 2000i S
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 2000i
Indeks: ES8000 400V AVR
Marka: PRAMAC
Agregat ES8000 400V AVR
Agregat WX 7000 ES