Indeks: KS 2000i S
Marka: Könner & Söhnen
Agregat prądotwórczy inwerterowy K&S KS 2000i S
wysyłka 3-9 dni roboczychK&S KS 2000i
Prosty profesjonalny agregat. Pramac zaprojektował ten generator w celu zapewnienia wysokiego poziomu wydajności w atrakcyjnej cenie. Mocny i wytrzymały agregat, łatwy w obsłudze, niezbędny w wielu zastosowaniach.
agregaty-pradotworcze">Agregat Pramac E3200 zasilany benzyną oferuje prąd jednofazowy o mocy maksymalnej 2.6kW.
Dane Techniczne |
|
| Częstotliwość | 50Hz |
| Napięcie | 230V |
| Współczynnik mocy | 0.9 cos ϕ |
| Liczba faz | 1 |
| Moc maksymalna LTP | 2.9kVA |
| Moc maksymalna LTP | 2.6kW |
| Moc ciągła COP | 2.5kVA |
| Moc ciągła COP | 2.2kW |
| Producent silnika | Honda |
| Model silnika | GX160 |
| System chłodzenia silnika | Powietrze |
| Pojemność silnika | 163cmł |
| Zasilanie silnika | Wolnossący |
| Obroty znamionowe | 3000rpm |
| Pojemność układu smarowania | 0.6l |
| Regulator obrotów silnika | Mechaniczny |
| Paliwo | Benzyna |
| System rozruchu | Ręczny |
| Typ prądnicy | Bezszczotkowy |
| Klasa izolacji prądnicy | H |
| Klasa IP prądnicy | 23 |
| Liczba biegunów prądnicy | 2 |
| Częstotliwość prądnicy | 50Hz |
| Tolerancja napięcia | +5; -10 (cosϕ1)% |
| Regulator napięcia prądnicy | Kondensator |
| Wymiary | 640mm x 458mm x 400mm |
| Waga | 38kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 3.1l |
| Zużycie paliwa @ 75% PRP | 0.88l/h |
| Zużycie paliwa @ 100% PRP | 1.17l/h |
| Czas pracy przy 75% PRP | 3.52h |
| Czas pracy przy 100% PRP | 2.65h |
| Gwarantowany poziom hałasu (LWA) | 94dBA |
| Poziom ciśnienia akustycznego z 7 m | 66dB(A) |
Opis
Indeks: KS 2000i S
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 2000i
Indeks: STU 6701051
Marka: Unicraft
Mocny i wytrzymały, łatwy w obsłudze, łatwy do użycia w każdej chwili. Szczególnie nadaje się do ciężkich maszyn rozruchowych i elektronarzędzi
Indeks: KS 4100iEG
Marka: Könner & Söhnen
Generator inwertorowy gazowo-benzynowy KS 4100iEG
Indeks: KD 117
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,5kW 12/230/380V AVR KD117
Indeks: KD 124
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 5,5kW 12/230V AVR KD124
Indeks: KD 3122
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 9kW 12/230V/380V AVR KD3122
Indeks: KD 143
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3kW 12/230V KD143
Indeks: STU 6701083
Marka: Unicraft
Odpowiednie do wymagających użytkowników i do ciągłej pracy w przemyśle. Szczególnie polecane do ciężkich maszyn rozruchowych i elektronarzędzi.
Indeks: S12000 400V AVR
Marka: PRAMAC
Agregat S12000 400V AVR
Indeks: KD 686
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 4,9kW KD686
Indeks: Loncin LC8000D-AS
Marka: Loncin
LC8000D-AS 6,5kW AVR Agregat prądotwórczy Loncin
Indeks: KS 10000E
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 10000E
Indeks: KD 3140
Marka: Kraft&Dele
Agregat prądotwórczy jednofazowy 3kW / 3.2kW KD3140
Indeks: STU 6706100
Marka: Unicraft
dla wymagających użytkowników prywatnych i półprofesjonalistów
Indeks: KD 133
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 1,9kW KD133
Indeks: SW 100
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,5kW 12/230/380V SW100
Agregat E3200