Indeks: KD 165
Marka: Kraft&Dele
Agregat prądotwórczy 5500W 12/230V/380V KRAFT&DELE KD165
wysyłka 3-9 dni roboczychBenzyna 5,5kW 12/230V/380V AVR KD165
Prosty profesjonalny agregat. Pramac zaprojektował ten generator w celu zapewnienia wysokiego poziomu wydajności w atrakcyjnej cenie. Mocny i wytrzymały agregat, łatwy w obsłudze, niezbędny w wielu zastosowaniach.
agregaty-pradotworcze">Agregat Pramac E4000 zasilany benzyną oferuje prąd jednofazowy o mocy maksymalnej 3.1kW.
Dane Techniczne |
|
| Częstotliwość | 50Hz |
| Napięcie | 230V |
| Współczynnik mocy | 0.9 cos ϕ |
| Liczba faz | 1 |
| Moc maksymalna LTP | 3.4kVA |
| Moc maksymalna LTP | 3.1kW |
| Moc ciągła COP | 2.9kVA |
| Moc ciągła COP | 2.6kW |
| Producent silnika | Honda |
| Model silnika | GX200 |
| System chłodzenia silnika | Powietrze |
| Pojemność silnika | 196cmł |
| Zasilanie silnika | Wolnossący |
| Obroty znamionowe | 3000rpm |
| Pojemność układu smarowania | 0.6l |
| Regulator obrotów silnika | Mechaniczny |
| Paliwo | Benzyna |
| System rozruchu | Ręczny |
| Typ prądnicy | Bezszczotkowy |
| Klasa izolacji prądnicy | H |
| Klasa IP prądnicy | 23 |
| Liczba biegunów prądnicy | 2 |
| Częstotliwość prądnicy | 50Hz |
| Tolerancja napięcia | +5; -10 (cosϕ1)% |
| Regulator napięcia prądnicy | Kondensator |
| Wymiary | 640mm x 458mm x 400mm |
| Waga | 38kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 3.1l |
| Zużycie paliwa @ 75% PRP | 1.18l/h |
| Zużycie paliwa @ 100% PRP | 1.57l/h |
| Czas pracy przy 75% PRP | 2.63h |
| Czas pracy przy 100% PRP | 1.97h |
| Gwarantowany poziom hałasu (LWA) | 96dBA |
| Poziom ciśnienia akustycznego z 7 m | 68dB(A) |
Opis
Indeks: KD 165
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 5,5kW 12/230V/380V AVR KD165
Indeks: KD 698
Marka: Kraft&Dele
Inwertor benzyna 4,3kW KD698
Indeks: KS 7000E G
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 7000E G
Indeks: S8000 400V
Marka: PRAMAC
Agregat S8000 400V
Indeks: KD 112
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,5kW 12/230/380V AVR KD112
Indeks: STU 6702083
Marka: Unicraft
Odpowiednie do wymagających użytkowników i do ciągłej pracy w przemyśle. Szczególnie polecane do ciężkich maszyn rozruchowych i elektronarzędzi.
Indeks: KD 188
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 4,5kW KD188
Indeks: KD 194
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 4,8kW 12/230V KD194
Indeks: WX 6200 ES
Marka: PRAMAC
Agregat WX 6200 ES
Indeks: KD 134
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3,5kW KD134
Indeks: KD 137
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3kW 12/230/380V AVR KD137
Indeks: KS 3000G
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 3000G
Indeks: KS 4000iE S
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 4000iE S
Indeks: WX 7000 ES
Marka: PRAMAC
Agregat WX 7000 ES
Indeks: Cedrus AG5 1F
Marka: Cedrus
AG5 1F 5,5kW AVR Agregat prądotwórczy Cedrus
Indeks: KD 684
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,1kW KD684
Agregat E4000