Indeks: STU 6702081
Marka: Unicraft
Agregat prądotwórczy PG 800 X SEA
wysyłka 1-2 dni roboczeOdpowiednie do wymagających użytkowników i do ciągłej pracy w przemyśle. Szczególnie polecane do ciężkich maszyn rozruchowych i elektronarzędzi.
Agregat 2500W 12/230/380V KRAFT&DELE
Profesjonalny agregat prądotwórczy trójfazowy KD113 marki Kraft&Dele przeznaczony jest do generowania prądu zmiennego 230V - 380V za pomocą silnika spalinowego japońskiej konstrukcji OHV 4-suwowego mocy 6,5KM oraz prądnicy o mocy maksymalnej 2500W.
Wysokiej jakości agregaty prądotwórcze o rozruchu ręcznym oraz z rozrusznikiem marki KRAFT&DELE idealnie sprawdzą się przy zasilaniu awaryjnym:
• domu, biura, warsztatu,
• w ciężarówkach, traktorach, samochodach,
• na kempingach,
• na łódkach i jachtach,
• w urządzeniach przemysłowych
Technologia Inteligentnej Przepustnicy (Kontrola Zmiany Prędkości)
W przeciwieństwie do tradycyjnych generatorów, które pracują ze stałą prędkością/liczbą obrotów na minutę, przenośny generator firmy KRAFT&DELE jest wyposażony w mikroprocesor kontrolowany Technologią Inteligentnej Przepustnicy, który dostosowuje prędkość silnika by dokładnie sprostać obciążeniu.
Jeżeli generator nie zasila wielu urządzeń, pracuje na wolniejszych obrotach. W ten sposób generator zmniejsza zużycie paliwa, wydłużając żywotność silnika i zwiększając przerwy pomiędzy napełnianiem zbiornika paliwa. W momencie, kiedy obciążenie wzrośnie, generator automatycznie zwiększy prędkość i obroty, dostosowując się do zapotrzebowania na energię.
SKŁAD ZESTAWU:
• Agregat prądotwórczy KD113
• Klucz do świec / śrubokręt
• Komplet wtyczek prądowych
• Kluczyki do elektrycznego rozruchu
• Oryginalne opakowanie
• Paragon lub FV.
• Gwarancja 12 miesięcy
PARAMETRY TECHNICZNE:
| Marka: | KRAFT&DELE |
| Model: | KD113 |
| Napięcie: | 380V/60Hz trójfazowy |
| Silnik: | 4-suwowy chłodzony powietrzem |
| Ilość gniazd: | 3x 230V / 1x 380V / 1x 12V |
| Moc silnika: | 4,8 kW / 6,5 KM |
| Moc maksymalna prądnicy: | 2500W |
| Moc ciągła prądnicy: | 2200W |
| Moc na jednej fazie: | ok. 800W |
| Zasilanie: | benzyna bezołowiowa 95 |
| Regulator napięcia: | Tak |
| Rozruch: | ręczny + elektryczny |
| Woltomierz: | tak |
| Wskaźnik poziomu paliwa: | tak |
| Regulator napięcia: | Tak |
| Pojemność zbiornika paliwaa: | 15L (12-13h pracy na zbiorniku) |
| Zużycie paliwa: | ok 1,1 L/godz. (w zależności od obciążenia) |
| Pojemność zbiornika oleju: | 1,1 L |
| Zasilanie: | benzyna bezołowiowa 95 |
| Materiały: | stal nierdzewna, aluminium, tworzywo |
| Osadzony na poduszkach amortyzujących: | tak |
| Waga: | 39 kg |
Indeks: STU 6702081
Marka: Unicraft
Odpowiednie do wymagających użytkowników i do ciągłej pracy w przemyśle. Szczególnie polecane do ciężkich maszyn rozruchowych i elektronarzędzi.
Indeks: KD 111
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,5kW 12/230V AVR KD111
Indeks: ES8000 AVR
Marka: PRAMAC
Agregat ES8000 AVR
Indeks: KD 688
Marka: Kraft&Dele
Inwertor benzyna 4,85kW KD688
Indeks: KD 108
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 5kW 12/230/380V AVR KD108
Indeks: KS 3000E
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 3000E
Indeks: STU 6706400
Marka: Unicraft
Cichy, dla wymagających użytkowników domowych i półprofesjonalistów
Indeks: KD 124
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 5,5kW 12/230V AVR KD124
Indeks: KS 10000E
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 10000E 1/3
Indeks: KD 161
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3,5kW 12/230V/380V AVR KD161
Indeks: KD 106
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,5kW 12/230/380V AVR KD106
Indeks: KD 116
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,5kW 12/230V AVR KD116
Indeks: PX10000
Marka: PRAMAC
Agregat PX10000 AVR
Indeks: KD 138
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3kW 12/230V KD138
Indeks: STU 6706112
Marka: Unicraft
Dla wymagających użytkowników prywatnych i półprofesjonalistów
Indeks: KD 149
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3,5kW 12/230V AVR KD149
Benzyna 2,5kW 12/230/380V AVR KD113