Indeks: SW 100
Marka: Kraft&Dele
Agregat 2500W 12/230/380V KRAFT&DELE SW100
wysyłka 3-9 dni roboczychBenzyna 2,5kW 12/230/380V SW100
Agregat 2500W 12/230/380V KRAFT&DELE
Wysokiej jakości agregaty prądotwórcze o rozruchu ręcznym oraz z rozrusznikiem marki KRAFT&DELE idealnie sprawdzą się przy zasilaniu awaryjnym:
• domu, biura, pojazdu,
• w samochodach kempingowych, ciężarówkach, traktorach, samochodach,
• w kempingach
• w urządzeniach przemysłowych.
Agregat idealnie sprawdza się na budowach, w domach, w domach letniskowych, kempingach i wszędzie tam, gdzie potrzeba nam mocnego i stabilnego źródła prądu. Silnik agregatu posiada chromowany tłok, dlatego charakteryzuje się cichą i równą pracą, a przy tym jest bardzo oszczędny.
Gumowe stabilizatory i poduszki silnika agregatu zapewniają tłumienie drgań i zminimalizowanie hałasu.
Agregat wyposażony jest w dodatkowy woltomierz i regulator napięcia, a także wyjście 12V umożliwiające ładowanie akumulatora.
Technologia Inteligentnej Przepustnicy (Kontrola Zmiany Prędkości)
W przeciwieństwie do tradycyjnych generatorów, które pracują ze stałą prędkością/liczbą obrotów na minutę, przenośny generator firmy KRAFT&DELE jest wyposażony w mikroprocesor kontrolowany Technologią Inteligentnej Przepustnicy, który dostosowuje prędkość silnika by dokładnie sprostać obciążeniu.
Jeżeli generator nie zasila wielu urządzeń, pracuje na wolniejszych obrotach. W ten sposób generator zmniejsza zużycie paliwa, wydłużając żywotność silnika i zwiększając przerwy pomiędzy napełnianiem zbiornika paliwa. W momencie, kiedy obciążenie wzrośnie, generator automatycznie zwiększy prędkość i obroty, dostosowując się do zapotrzebowania na energię.
PARAMETRY TECHNICZNE:
| Marka: | KRAFT&DELE |
| Model: | KD117 |
| Napięcie: | 230V - 380V/50Hz trójfazowy |
| Silnik: | 4-suwowy chłodzony powietrzem |
| Ilość gniazd: | 1x 380V, 3x 230V / 1x 12V |
| Moc silnika: | 4,8 kW / 6,5 KM |
| Moc maksymalna prądnicy: | 2500W |
| Moc ciągła prądnicy: | 2200W |
| Regulator napięcia: | Tak |
| Rozruch: | mechaniczny |
| Woltomierz: | tak |
| Wskaźnik poziomu paliwa: | tak |
| Moc maksymalna na jednej fazie: | ok. 0,9kW (moc max. dzielona na 3) |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 15L (ok 11- 12h pracy na zbiorniku) |
| Miedziana prądnica: | nie |
| Zasilanie: | benzyna bezołowiowa 95 |
| Materiały: | stal nierdzewna, aluminium, tworzywo |
| Osadzony na poduszkach amortyzujących: | tak |
| Waga: | 39 kg |
Indeks: SW 100
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,5kW 12/230/380V SW100
Indeks: KD 3122
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 9kW 12/230V/380V AVR KD3122
Indeks: KS 3000G
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 3000G
Indeks: KD 193
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,5kW KD193
Indeks: KS 7000E ATS
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 7000E ATS
Indeks: KD 113
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,5kW 12/230/380V AVR KD113
Indeks: Loncin LC3500I
Marka: Loncin
LC3500I Agregat prądotwórczy inwerterowy Loncin
Indeks: KD 150
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 1,5kW 12/230V KD150
Indeks: KD 132
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 1kW KD132
Indeks: Cedrus IN2000R
Marka: Cedrus
IN2000R Agregat prądotwórczy inwerterowy Cedrus
Indeks: STU 6702051
Marka: Unicraft
Odpowiednie do wymagających użytkowników i do ciągłej pracy w przemyśle. Szczególnie polecane do ciężkich maszyn rozruchowych i elektronarzędzi.
Indeks: KD 698
Marka: Kraft&Dele
Inwertor benzyna 4,3kW KD698
Indeks: KD 101
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,5kW 12/230/380V KD101
Indeks: WX 6200 CONN
Marka: PRAMAC
Agregat WX 6200 CONN
Indeks: Loncin LC3000I
Marka: Loncin
LC3000I Agregat prądotwórczy inwerterowy Loncin
Indeks: KD 136
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3kW 12/230V KD136
Benzyna 2,5kW 12/230/380V AVR KD117