Indeks: Cedrus IN2000R
Marka: Cedrus
Agregat prądotwórczy inwerterowy Cedrus IN2000R
wysyłka 3-9 dni roboczychIN2000R Agregat prądotwórczy inwerterowy Cedrus
Przenośny agregat prądotwórczy jednofazowy o oznaczeniu KD144 marki Kraft&Dele przeznaczony jest do generowania prądu zmiennego 220V-230V za pomocą silnika spalinowego japońskiej konstrukcji OHV 4-suwowego o mocy 7KM oraz mocy maksymalnej prądnicy 3000W.
Model ten charakteryzuje się automatycznym rozruchem za pomocą kluczyka. W zestawie jest akumulator, który zasila rozrusznik.
Agregat idealnie sprawdza się na budowach, w domach, w domach letniskowych, kempingach i wszędzie tam, gdzie potrzeba nam pewnego źródła prądu. Silnik agregatu posiada chromowany tłok, dlatego charakteryzuje się cichą i równą pracą, a przy tym jest bardzo oszczędny.
Gumowe stabilizatory i poduszki silnika agregatu zapewniają tłumienie drgań i zminimalizowanie hałasu.
Agregat wyposażony jest w woltomierz, a także wyjście 12V umożliwiające ładowanie akumulatora.
Z racji dużej wagi (41 kg), model KD144 wyposażony jest w wytrzymałe kółka oraz dwie rączki, ułatwiając przemieszczanie agregatu.
Technologia Inteligentnej Przepustnicy (Kontrola Zmiany Prędkości)
W przeciwieństwie do tradycyjnych generatorów, które pracują ze stałą prędkością/liczbą obrotów na minutę, przenośny generator firmy KRAFT&DELE jest wyposażony w mikroprocesor kontrolowany Technologią Inteligentnej Przepustnicy, który dostosowuje prędkość silnika by dokładnie sprostać obciążeniu.
Jeżeli generator nie zasila wielu urządzeń, pracuje na wolniejszych obrotach. W ten sposób generator zmniejsza zużycie paliwa, wydłużając żywotność silnika i zwiększając przerwy pomiędzy napełnianiem zbiornika paliwa. W momencie, kiedy obciążenie wzrośnie, generator automatycznie zwiększy prędkość i obroty, dostosowując się do zapotrzebowania na energię.
SKŁAD ZESTAWU:
• Agregat prądotwórczy KD144
• Klucze do świec, śrubokręt
• Akumulator, kluczyki do stacyjki
• Kable do ładowania akumulatorów
• Wtyczka 2x 230V
• Instrukcja obsługi w j. polskim
• Oryginalne opakowanie
• Paragon lub FV.
PARAMETRY TECHNICZNE:
| Marka: | KRAFT&DELE |
| Model: | KD144 |
| Napięcie: | 230V / 50Hz - jednofazowy |
| Silnik: | 4-suwowy chłodzony powietrzem |
| Ilość gniazd: | 2x 230V / 1x 12V |
| Moc silnika: | 7 KM |
| Moc maksymalna prądnicy: | 3000W |
| Moc ciągła prądnicy: | 2800W |
| Woltomierz: | tak |
| Wskaźnik poziomu paliwa: | tak |
| Rozruch: | ręczny + elektryczny |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 15L |
| Miedziana prądnica: | nie |
| Zasilanie: | benzyna bezołowiowa 95 |
| Materiały: | stal nierdzewna, aluminium, tworzywo sztuczne |
| Osadzony na poduszkach amortyzujących: | tak |
| Waga: | 41 kg |
Indeks: Cedrus IN2000R
Marka: Cedrus
IN2000R Agregat prądotwórczy inwerterowy Cedrus
Indeks: KS 10000E
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 10000E 1/3
Indeks: KD 193
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,5kW KD193
Indeks: WX 3200
Marka: PRAMAC
Agregat WX 3200
Indeks: P4500 AVR
Marka: PRAMAC
Agregat P4500 AVR
Indeks: WX 6200
Marka: PRAMAC
Agregat WX 6200
Indeks: KS 4000iE S
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 4000iE S
Indeks: KD 118
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,5kW 12/230V AVR KD118
Indeks: KD 130
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,5kW 12/230/380V AVR KD130
Indeks: KD 143
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3kW 12/230V KD143
Indeks: KS 4100iEG
Marka: Könner & Söhnen
Generator inwertorowy gazowo-benzynowy KS 4100iEG
Indeks: SPC U A DF-6500HT
Marka: Magnum
Agregat prądotwórczy DF-6500HT 5,2 kW 230/400V rozruch PB
Indeks: STU 6706112
Marka: Unicraft
Dla wymagających użytkowników prywatnych i półprofesjonalistów
Indeks: KD 688
Marka: Kraft&Dele
Inwertor benzyna 4,85kW KD688
Indeks: KD 682
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 7,6kW KD682
Indeks: E4000
Marka: PRAMAC
Agregat E4000
Benzyna 3kW 12/230V KD144