Indeks: KD 109
Marka: Kraft&Dele
Agregat 1200W 12/230V KRAFT&DELE KD109
wysyłka 3-9 dni roboczychBenzyna 1,2kW 12/230V KD109
Przenośny agregat prądotwórczy Pramac WX 6200 ES o mocy maksymalnej 5800W oferuje prąd jednofazowy o częstotliwości 50Hz. Silnik Powermate OHV napędzany jest benzyną. Przeznaczony do lekkich zastosowań i nadaje się do użytku jako awaryjne źródło prądu.
Dane Techniczne | |
| Częstotliwość | 50Hz |
| Napięcie | 230V |
| Liczba faz | 1 |
| Moc Maksymalna | 5800W |
| Moc ciągła | 5300W |
| Marka silnika | Pramac |
| Typ silnika | OHV |
| Zoptymalizowana emisja spalin wg 97/68 50Hz (COM) | Stage V |
| Obroty znamionowe | 3000rpm |
| Paliwo | Benzyna |
| System rozruchu | Elektryczny + ręczny |
| Pojemność układu smarowania | 1.1l |
| Czujnik braku oleju | Tak |
| Regulator napięcia | AVR |
| Wymiary(LxWxH) | 800mm x 698mm x 620mm |
| Waga | 89kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 26l |
| Zużycie paliwa @ 50% | 2.17l/h |
| Czas pracy przy 50% | 12h |
| Gwarantowany poziom hałasu (LWA) | 97dBA |
| Poziom ciśnienia akustycznego z 7 m | 69dB(A) |
Opis
Indeks: KD 109
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 1,2kW 12/230V KD109
Indeks: KS 15-1E 1/3 ASTR
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 15-1E 1/3 ASTR
Indeks: KD 145
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 5kW 12/230V KD145
Indeks: ES3000 AVR
Marka: PRAMAC
Agregat ES3000 AVR
Indeks: KD 149
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3,5kW 12/230V AVR KD149
Indeks: KD 117
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 2,5kW 12/230/380V AVR KD117
Indeks: KS 7000E 1/3
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 7000E 1/3
Indeks: KD 163
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3,5kW 12/230V/380V AVR KD163
Indeks: KS 8100iE ATSR
Marka: Könner & Söhnen
K&S KS 8100iE ATSR
Indeks: STU 6701083
Marka: Unicraft
Odpowiednie do wymagających użytkowników i do ciągłej pracy w przemyśle. Szczególnie polecane do ciężkich maszyn rozruchowych i elektronarzędzi.
Indeks: STU 6706120
Marka: Unicraft
Dla wymagających użytkowników prywatnych i półprofesjonalistów
Indeks: KD 142
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3kW 12/230V KD142
Indeks: KS 4100iEG
Marka: Könner & Söhnen
Generator inwertorowy gazowo-benzynowy KS 4100iEG
Indeks: KD 146
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 1,5kW 12/230V KD146
Indeks: KD 136
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 3kW 12/230V KD136
Indeks: KD 147
Marka: Kraft&Dele
Benzyna 7,5kW 230/400V AVR KD147
Agregat WX 6200 ES