- Reduced price
| Model | MBSM 75-200-1 |
| Dane techniczne | |
| Szerokość szlifu | 75 mm |
| Szybkość taśmy | 29 m/s |
| Moc silnika | 3 kW |
| Podłączenie elektryczne | 230 V / 50 Hz |
| Wymiary taśmy szlifierskiej | 75 x 2000 mm |
| ? koła kontaktowego | 200 mm |
| ? króćca odsysającego | 100 mm |
| Wymiary w mm (dł. x szer. x wys.) | 1070 x 340 x 950 |
| Ciężar | 72 kg |
| Akcesoria MBSM 75-200-2 | Nr art. |
| Koło kontaktowe | 3922076 |
| Podpórka grafitowa | 3921231 |
| Taśmy szlifierskie 75 x 2000 mm | |
| K40 VE 10 | 3722004 |
| K60 VE 10 | 3722006 |
| K80 VE 10 | 3722008 |
| K120 VE 10 | 3722009 |
| Zestaw standardowy 75 x 2000 mmzłożony z: 3x K40, 4x K80, 3x K120 | 3722000 |
| Taśmy szlifierskie 75 x 2000 mm do zewnętrznego obciążenia punktowego | |
| K24 VE 10 | 3722022 |
| K36 VE 10 | 3722023 |
| K40 VE 10 | 3722024 |
| K60 VE 10 | 3722026 |
| Zestaw tekstylny 75 x 2000 mmzłożony z: 4x K24, 3x K40, 3x K60 | 3722001 |
Reference: STU 3712150
Brand: Metallkraft
Do szlifowania powierzchni, krawędzi i zaokrągleń
Reference: F 72450260000
Brand: FEIN
GRIT GHB Ręczne szlifierki taśmowe do obróbki stali nierdzewnejGRIT GHB 15-50 InoxUniwersalna ręczna szlifierka taśmowa do zastosowania w miejscu wykonywania prac, idealna do obróbki stali nierdzewnej.
Reference: F 79021400403
Brand: FEIN
Ruchomy zespół przesuwnyGRIT GIMS 150Ruchomy zespół przesuwny do efektywnych prac szlifierskich "na miejscu" na podłodze.
Reference: STU 4403210
Brand: Metallkraft
Do usuwania zadziorów i obróbki powierzchni
Reference: F 79013200403
Brand: FEIN
Szlifierka taśmowa (jednostka podstawowa), 75 mm, przełączanaGRIT GX 75 2HWysokowydajna szlifierka taśmowa, o budowie modułowej z możliwością rozbudowy, stosowana w rzemiośle i produkcji małoseryjnej, idealna do obróbki stali nierdzewnej
Reference: F 79050300403
Brand: FEIN
Kompaktowe szlifierki taśmowe, 75 mmGRIT GKS 75Kompaktowe szlifierki taśmowe do obróbki metalu. Ekonomiczne rozwiązanie do warsztatu.
Reference: STU 3922071
Brand: Stuermer
MBSM 75-200-1 Szlifierka taśmowa do metalu 400V
Reference: F 79022300403
Brand: FEIN
Podstawowa szlifierka taśmowa, 100 mmGRIT GI 100Wysokowydajna szlifierka taśmowa, w małym formacie, do uniwersalnego zastosowania i obróbki mniejszych detali.
Reference: F 79023500403
Brand: FEIN
Szlifierka wzdłużnaGRIT GILSGIBSzlifierka do płaszczyzn do perfekcyjnego automatycznego szlifowania wzdłużnego rur kwadratowych, profili i materiałów płaskich.
Reference: STU 3921225
Brand: Stuermer
MBSM 100-130-2 Szlifierka taśmowa
Reference: STU 3923273
Brand: Metallkraft
Do szlifowania powierzchni, krawędzi i zaokrągleń
Reference: STU 3704030
Brand: Metallkraft
Z obrotowym agregatem szlifierskim do szlifowania powierzchni i krawędzi długich detali
Reference: STU 3922150
Brand: Metallkraft
Do szlifowania powierzchni, krawędzi i zaokrągleń
Reference: STU 4403500
Brand: Metallkraft
do gratowania i szlifowania na gładko
Reference: STU 3923271
Brand: Metallkraft
Do szlifowania powierzchni, krawędzi i zaokrągleń
Reference: STU 3921225
Brand: Metallkraft
Do szlifowania powierzchni, krawędzi i zaokrągleń