Reference: STU 3922075
Brand: Stuermer
MBSM 75-200-2 Szlifierka taśmowa
wysyłka 1-2 dni roboczeMBSM 75-200-2 Szlifierka taśmowa
| Model | MBSM 100-130-2 |
| Dane techniczne | |
| Szerokość szlifu | 100 mm |
| Szybkość taśmy | 9,5 / 19 m |
| Moc silnika | 1,5 kW |
| Podłączenie elektryczne | 400 V / 50 Hz |
| Wymiary taśmy szlifierskiej | 100 x 1220 mm |
| ? koła kontaktowego | 130 mm |
| ? króćca odsysającego | 73 mm |
| Wymiary w mm (dł. x szer. x wys.) | 690 x 390 x 360 |
| Ciężar | 37 kg |
| Akcesoria MBSM 100-130-2 | Nr art. |
| Opcjonalna podstawa | 3921227 |
| Koło kontaktowe | 3921222 |
| Podpórka grafitowa | 3921230 |
| Taśmy szlifierskie 100 x 1220 mm | |
| K40 VE 10 | 3726040 |
| K60 VE 10 | 3726060 |
| K80 VE 10 | 3726080 |
| K120 VE 10 | 3726120 |
| Zestaw standardowy 100 x 1220 mmzłożony z: 3x K40, 4x K80, 3x K120 | 3726000 |
| Taśmy szlifierskie 100 x 1220 mm do zewnętrznego obciążenia punktowego | |
| K40 VE 10 | 3727040 |
| K60 VE 10 | 3727060 |
| K80 VE 10 | 3727080 |
| K120 VE 10 | 3727120 |
| Zestaw tekstylny 100 x 1220 mmzłożony z: 3x K40, 4x K80, 3x K120 | 3726001 |
Reference: STU 3922075
Brand: Stuermer
MBSM 75-200-2 Szlifierka taśmowa
Reference: F 79020200403
Brand: FEIN
Szlifierka taśmowa (jednostka podstawowa), 75 mm, przełączanaGRIT GI 75 2HWysokowydajna szlifierka taśmowa, o budowie modułowej, do zastosowania w przemyśle i produkcji małoseryjnej, idealna do obróbki stali nierdzewnej.
Reference: STU 3923141
Brand: Metallkraft
Do szlifowania powierzchni, krawędzi i zaokrągleń
Reference: F 79021600403
Brand: FEIN
Ruchomy zespół przesuwnyGIMS 75 2HRuchomy zespół przesuwny do efektywnych prac szlifierskich "na miejscu" na podłodze.
Reference: F 72450160000
Brand: FEIN
GRIT GHB Ręczne szlifierki taśmoweGRIT GHB 15-50Mocna ręczna szlifierka taśmowa do wszechstronnego zastosowania w miejscu wykonywania prac.
Reference: STU 4404100
Brand: Metallkraft
do usuwania zadziorów i polerowania płaskich, zakrzywionych lub nieporęcznych elementów
Reference: STU 3321160
Brand: OPTIMUM
Ciążka i wytrzymała wersja przemysłowa do szlifowania zgrubnego, dokładnego i kształtowego różnych materiałów w trybie ciągłym
Reference: STU 3923272
Brand: Metallkraft
Do szlifowania powierzchni, krawędzi i zaokrągleń
Reference: STU 3921226
Brand: Stuermer
MBSM 100-130 Szlifierka taśmowa
Reference: STU 3712150
Brand: Metallkraft
Do szlifowania powierzchni, krawędzi i zaokrągleń
Reference: STU 4403210
Brand: Metallkraft
Do usuwania zadziorów i obróbki powierzchni
Reference: STU 4403100
Brand: Metallkraft
Wersja z jedną taśmą szlifierską do obróbki powierzchni i do szlifowania półfabrykatów
Reference: F 79022300232
Brand: FEIN
Podstawowa szlifierka taśmowa, 100 mm jednofazowaGRIT GI 100 EFWysokowydajna szlifierka taśmowa, w małym formacie, do uniwersalnego zastosowania i obróbki mniejszych detali.
Reference: STU 3923271
Brand: Metallkraft
Do szlifowania powierzchni, krawędzi i zaokrągleń
Reference: F 79023000443
Brand: FEIN
Szlifierka taśmowa, 150 mmGRIT GIS 150
Reference: STU 4403505
Brand: Metallkraft
do gratowania i szlifowania na gładko
MBSM 100-130-2 Szlifierka taśmowa