Dysza tnąca 1,1mm wzmocniona LT50-70 60A PD0088-11 IDEAL
wysyłka 3-9 dni roboczychDysza tnąca 1,1mm wzmocniona LT50-70 60A PD0088-11
Dysza do plazmy fi 1,1 CB50 CB70 PD 88-11
Dysza do plazmy 1,1 mm Trafimet Cebora CB50 CB70
PD0088-11
Towar wyprzedażowy i powystawowy. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.
DY 9631021
nr 6 (rysunek)
Indeks: IDE 271.3103
Marka: IDEAL
Dysza tnąca 1,1mm wzmocniona LT50-70 60A PD0088-11
Indeks: IDE 271.3105
Marka: IDEAL
Dysza tnąca stożkowa 1,0mm LT50-70 PD0019-10
Rękojeść uchwytu LT50-70 kompletna
Indeks: GL 1000122
Marka: Sherman
Główka palnika CB-50 190
Dysza tnąca długa 1,0mm LT50