Wiertło rdzeniowe SL25WLDM15MM
Wiertło rdzeniowe SL25WLDM15MM
STU 38720.125515
wysyłka 1-2 dni robocze
The price has not changed
zł87.33
67,45 tax excl.
zł82.96 brutto Save 5%
The price has not changed
Quantity
Description
Wiertło rdzeniowe optymalnie nadaje się do:
  • Stali < 500 N
  • Tworzyw sztucznych GFK / CFK
Dobre do:
  • Stal < 750 Nm
  • Miedź, mosiądz, nikiel, cyna
Możliwość stosowania z:
  • Stal < 900 N
  • Alu < 10% Si
Właściwości wierteł rdzeniowych SILVER-LINE:
Stal specjalna HSS-XE
  • Wykonane z wysokostopowej stali HSS-. XE
  • Dzięki temu ekstremalna twardość na wierzchołkach zębów (do 68 HRC)
  • Długa żywotność
Wiertło rdzeniowe HSS hartowane schodkowo
  • Standardowo hartowane wiertła rdzeniowe HSS w stopniach
  • Dzięki temu ekstremalnie twarde wierzchołki zębów (68 HRC) i wciąż elastyczne wiertło rdzeniowe
Pięć geometrii skrawających
  • Specjalnie dostosowane geometrie skrawające do różnych średnic i głębokości skrawania
Odpowiednie do wierteł rdzeniowych:
Uchwyt narzędziowyWeldon
Rejestracja metryczna19 mm
Rejestracja zwyczajów3/4 "
Głębokość wiercenia25 mm
Średnica wiertła15 mm
Product Details
STU 38720.125515
16 other products in the same category:
Reference: F 63130022010
Brand: FEIN
Wiertło koronowe z węglików spiekanych z uchwytem QuickIN PLUS 63130022010 FEIN
wysyłka 3-9 dni roboczych
Wiertło koronowe z węglików spiekanych z uchwytem QuickIN PLUSNajwyższa trwałość dzięki ostrzom z węglików spiekanych. Doskonała wydajność skrawania w metalach wszelkiego rodzaju.Wymiary metryczne, głębokość cięcia 20 mm, średnica wiercenia w stali do 25 mm, średnica wiercenia w aluminium do 30 mm.