- Reduced price
| Model | RBM 2050-15E |
| Nr art. | 3813204 |
| Dane techniczne | |
| Szerokość gięcia | 2050 mm |
| Maks. grubość blachy* | 1,5 mm |
| ? walca | 95 mm |
| Moc silnika | 1,5 kW |
| Podłączenie elektryczne | 400V/50 Hz |
| Wymiary dł. x szer. x wys. | 2630 x 700 x 1200 |
| Ciężar | 665 kg |
| Akcesoria RBM 2050-15E | Nr art. |
| Walce hartowane | 3880068 |
| Silnikowe dosuwanie walca bocznego | 3880069 |
| Wskaźnik cyfrowy do walca dosuwającego | 3880070 |
Reference: STU 3813346
Brand: Metallkraft
Z czterema rolkami
Reference: STU 3813361
Brand: Metallkraft
Z czterema rolkami
Reference: STU 3813348
Brand: Metallkraft
Z czterema rolkami
Reference: STU 3813316
Brand: Metallkraft
W wersji ciężkiej z napędem silnikowym do blach o grubości do 6 mm
Reference: STU 3813354
Brand: Metallkraft
Z czterema rolkami
Reference: STU 3813301
Brand: Metallkraft
W wersji ciężkiej do blach o grubości do 4 mm
Reference: STU 3813352
Brand: Metallkraft
Z czterema rolkami
Reference: STU 3813314
Brand: Metallkraft
W wersji ciężkiej z napędem silnikowym do blach o grubości do 6 mm
Reference: STU 3813104
Brand: Stuermer
RBM 1550-10 Ręczna walcarka do blachy
Reference: STU 3813203
Brand: Metallkraft
Asymetryczne z trzema wałkami
Reference: STU 3813317
Brand: Metallkraft
W wersji ciężkiej z napędem silnikowym do blach o grubości do 6 mm
Reference: STU 3813303
Brand: Metallkraft
W wersji ciężkiej do blach o grubości do 4 mm
Reference: STU 3813356
Brand: Metallkraft
Z czterema rolkami
Reference: STU 3813318
Brand: Metallkraft
W wersji ciężkiej z napędem silnikowym do blach o grubości do 6 mm
Reference: STU 3813357
Brand: Metallkraft
Z czterema rolkami
Reference: STU 3781305
Brand: Metallkraft
Asymetryczne z trzema wałkami