- Reduced price
Kemppi MasterTig 335ACDC GM
MasterTig wyznacza zupełnie nowe standardy jakości, wszechstronności i wydajności energetycznej spawania. W ofercie znajdują się przeznaczone dla profesjonalnych spawaczy urządzenia MasterTig o mocy do 400 A. Dzięki modułowej konstrukcji urządzeń można dobrać specyfikację najlepiej odpowiadającą konkretnym potrzebom. Dostępne są opcjonalne panele sterowania, bezprzewodowe zdalne sterowanie i podwozie.
Stylowe, praktyczne i wytrzymałe urządzenie MasterTig jest odporne na uderzenia oraz trudy codziennego spawania. To niewielkich wymiarów sprzęt spawalniczy wykonany z wytrzymałego, a zarazem lekkiego, formowanego wtryskowo tworzywa sztucznego dodatkowo zawierający rozwiązania wzmacniające konstrukcję przed uderzeniami. Elastyczne i wytrzymałe uchwyty Flexlite TX do spawania metodą TIG można szybko zamocować do urządzenia MasterTig, aby zapewnić maksymalny komfort spawania.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dane Techniczne |
|
| Kod produktu | MT335ACDCGM |
| Napięcie zasilania 3~, 50/60 Hz |
Od 220 V do 230 V; od 380 V do 460 V ±10 %
|
| Zabezpieczenie | 20 A |
| Rozmiary elektrod otulonych | Od 1,6 do 6,0 mm |
| Zalecane moce agregatów (min.) | 20 kVA |
| Zakres temperatur pracy | od -20°C do +40°C |
| Wymiary zewnętrzne (dł. x szer. x wys.) | 544 x 205 x 443 mm |
| Masa (bez akcesoriów) | 22.5 kg |
| Stopień ochrony | IP23S |
| Spełniane normy | IEC 60974-1,-3,-10 IEC 61000-3-12 GB 15579.1 |
| Klasa kompatybilności elektromagnetycznej | A |
| Maks. prąd znamionowy przy 40°C (40% TIG) | 300 A / 22 V |
| Maks. prąd znamionowy przy 40°C (60% TIG) | 230 A / 19,2 V |
| Maks. prąd znamionowy przy 40°C (100% TIG) | 190 A / 17,6 V |
| Maks. prąd znamionowy przy 40°C (40% MMA) | 250 A / 30 V |
| Maks. prąd znamionowy przy 40°C (60% MMA) | 230 A / 29,2 V |
| Maks. prąd znamionowy przy 40°C (100% MMA) | 190 A / 27,6 V |
| Zakres prądu (TIG) | Od 3 A / 1 V do 300 A / 27 V (@ 220 V) |
| Zakres prądu (MMA) | Od 10 A / 10 V do 250 A / 32 V (@ 220 V) |
| Reference | Combination name | Price | Add to cart |
|---|---|---|---|
Reference: IDE EXTIG222AW
Brand: IDEAL
EXPERT TIG 220 AC/DC jest profesjonalną spawarką inwertorowa do spawania metodą TIG wszystkich metali w tym aluminium i stali nierdzewnej. Urządzenie umożliwia spawania metodą TIG i TIG PULSE prądem zmiennym (AC), stałym (DC) oraz MMA
Reference: STU 1403566
Brand: Rehm
Perfekcyjne łączenie i spawanie, dla rzemiosła i przemysłu. Rewolucyjnie prosta i bezpieczna koncepcja obsługi!
Reference: STU 1402806-KP
Brand: Rehm
Chłodzony wodą, z pompą odśrodkową i opcją zarządzania energią
Reference: TIG210PPuls AC/DC
Reference: IDE EXTIG220AWLCD
Brand: IDEAL
EXPERT TIG 220 AC/DC jest profesjonalną spawarką inwertorowa do spawania metodą TIG wszystkich metali w tym aluminium i stali nierdzewnej. Urządzenie umożliwia spawania metodą TIG i TIG PULSE prądem zmiennym (AC), stałym (DC) oraz MMA
Reference: ST 44033253
Brand: Sherman
Reference: STU 1403506
Brand: Rehm
Chłodzenie wodą
Reference: IDE TTIG220AC
Brand: IDEAL
TECNO TIG 220 AC/DC PULSE
Reference: ST 4403306
Brand: Sherman
Reference: STU 1084428
Brand: Schweißkraf
Wzorzec dla nowoczesnego spawania TIG: jakość spoiny, czas pracy i wydajność energetyczna. Chłodzenie wodą za pomocą pompy odrodkowej i zarządzanie energią w urządzeniach po
Reference: IDE EXTIG220AC
Brand: IDEAL
EXPERT TIG 220 AC/DC jest profesjonalną spawarką inwertorowa do spawania metodą TIG wszystkich metali w tym aluminium i stali nierdzewnej. Urządzenie umożliwia spawania metodą TIG i TIG PULSE prądem zmiennym (AC), stałym (DC) oraz MMA
Reference: IDE MAXTIG345
Brand: IDEAL
Spawarka inwertorowa do spawania metodą TIG i TIG PULSE prądem zmiennym (AC) i stałym (DC) z bezdotykowym (HF) zajarzeniem łuku oraz metodą MMA elektrodą otuloną prądem stałym (DC). Zasilanie 3x400V, prąd spawania 10-345A.
Reference: ST 4401514
Brand: Esab
Reference: MasterTig 335ACDC
Brand: Kemppi
Kemppi MasterTig 335ACDC
Reference: IDE 852054
Brand: Telwin
Inwertorowy prostownik spawalniczy do spawania metodą TIG i TIG PULSE prądem zmiennym (AC) i stałym (DC) z bezdotykowym (HF) lub dotykowym (LIFT) zajarzeniem łuku oraz metodą MMA elektrodą otuloną prądem stałym (DC). Zasilanie 230V, prąd spawania 5 - 200A
Reference: ST 44033252
Brand: Sherman
Kemppi MasterTig 335ACDC GM