Zwiększ wydajność, popraw jakość i chroń zdrowie w sposób odpowiedzialny dzięki w pełni cyfrowo kontrolowanemu procesowi spawania FOCUS. ARC
Szybszy
- Do 50% większa wydajność
- Więcej metrów drutu spawalniczego na godzinę
- Mniej przeróbek
- Analiza potencjałuREHM
Lepszy
- Większa widoczność procesu
- Większa kontrola nad łukiem
- Mniej błędów
- Wyższa jakość
Lepszy
- Większa widoczność procesu
- Większa kontrola nad łukiem
- Lepsza błędów
- Wyższa jakość
zdrowsze
- Do 70% mniejsze narażenie na działanie dymów spawalniczych
- Eliminacja narażenia na ochronny natrysk spawalniczy
- 80% mniejsze narażenie na działanie pyłu szlifierskiego
Cyfrowo sterowane procesy spawalnicze do wszystkich zastosowań:
FOCUS.PULS
Wysokowydajny proces spawania impulsowego dla konstrukcji stalowych
- Stabilny kierunkowo z regulowanym dopływem ciepła
- Dopływ ciepła zredukowany o 30%
- Większa szybkość osadzania do 60%
- Spawanie ze zredukowanym kątem rozwarcia szwu
- Wyraźna poprawa jakości
- Zaawansowane przylepce do spawania
- REHM tworzy dla Ciebie analizę ich potencjału wydajności
MOC. PULS
Bardzo dobrze modyfikowalny proces spawania stali, stali nierdzewnej i aluminium
- Szybsze spawanie stali nierdzewnej z powierzchnią spoiny podobną do TIG
- Trudne do zmatowienia, usuwalne elektrochemicznie
- Regulowany dopływ ciepła
- Spoiny w stylu TIG z podwójnym pulsem (shingling)
- Zgrzewalne spoiwa
- W pełni zoptymalizowane do specjalnych zastosowań
FOCUS. ROOT
Bezrozpryskowy proces spawania cienkich blach i spoin pachwinowych
- Bardzo dobre wypełnianie szczeliny
- Znacznie zwiększa prędkość spawania dla spoin pachwinowych
- Spawanie pachwinowe, nawet przy zmniejszonym kącie rozwarcia spoiny i bardzo dobrym wypełnianiu szczeliny
- Bezpieczne wtopienie
- Bez rozprysków
FOCUS. ARC
Spawanie w niezrównanych wymiarach
- Spawanie krótkim, silnym łukiem
- Bezpieczne wykrywanie korzeni
- Szczególnie głębokie wtopienie
- Bezpieczne wykrywanie boków
- Zredukowane karby przetopu
Interfejs użytkownika SIRIUS - wzorzec w obsłudze urządzeń spawalniczych: przyszłościowy, intuicyjny i otwarty.
Bardziej przyjazny dla użytkownika
- Upraszcza obsługę złożonych procesów sterowanych cyfrowo
- Graficznie dynamiczna i przejrzysta wizualizacja
- Funkcje wspomagające
- Najwyższa akceptacja użytkownika
Bardziej elastyczny
- W pełni przystosowany do Industry 4.0
- Łatwa integracja ze wszystkimi systemami/łańcuchami produkcyjnymi/przepływami
- Dowolnie konfigurowalny interfejs
Mądrzejszy
- Wczytaj aplikację REHM i uruchom ją
- Komunikuje się ze wszystkimi sieciami i urządzeniami mobilnymi
- Możliwość pracy w sieciach LAN i WLAN
- Nowa technologia łuku z większą prędkością płynięcia
- Cyfrowo sterowane procesy spawania
- Innowacyjna koncepcja obsługi
- Rolki podające 1,0/1,2 mm
| Wymiary i wagi |
| Długość (produktu) ok. | 650 mm |
| Szerokość/głębokość (produkt) ok. | 330 mm |
| Wysokość (produktu) ok. | 624 mm |
| Waga (netto) ok. | 49 kg |
| Cykl pracy |
| Cykl pracy przy maks. prądzie 40°C | 80 % |
| Prąd przy ED 100% 40 °C | 370 A |
| Dane elektryczne |
| Napięcie zasilania | 400 V |
| Częstotliwość sieci | 50 Hz |
| Normy i dopuszczenia |
| Klasa EMC | A |
| Objaśnienie Klasa EMC | Niniejsze urządzenie spawalnicze klasy A nie jest przeznaczone do uŁĽytku w obszarach mieszkalnych, gdzie zasilanie jest dostarczane przez publiczny system zasilania niskim napięciem. |
| Podajnik drutu |
| Druty spawalne Stal | 0,8 – 1,2 mm |
| druty spawalne stal nierdzewna | 0,8 – 1,2 mm |
| druty spawalne Aluminium | 1,0 – 1,2 mm |
| Jednostka zasilająca z drutu | 4 Rolki |
| ZuŁĽycie energii |
| ZuŁĽycie energii MIG/MAG | 16,8 kVA |
| Współczynnik mocy | 0,95 cos phi |
| Podłączenie elektryczne |
| Dodatnia tolerancja napięcia sieciowego | 15 % |
| Ujemna tolerancja napięcia sieciowego | 25 % |
| Napięcie w obwodzie otwartym | 75 V |
| Chłodzenie |
| Tryb chłodzenia | AF |
| Chłodzenie latarką | Gaz |