| Wymiary i wagi |
| Długość (produktu) ok. | 2980 mm |
| Szerokość/głąbokość (produkt) ok. | 1060 mm |
| Wysokość (produktu) ok. | 1730 mm |
| Waga (netto) ok. | 1795 kg |
| Obszary pracy |
| Wysokość środka | 260 mm |
| Najwyższy poziom | 1625 mm |
| Przechylanie się nad łożem maszyny | 530 mm |
| Średnica huśtawki w moście łóżka | 780 mm |
| Średnica wychylenia nad prowadnicą wzdłużną | 475 mm |
| Przechylanie się nad ślizgiem poprzecznym | 325 mm |
| długość zawracania w moście łóżkowym | 215 mm |
| Szerokość łóżka | 350 mm |
| Zakres prędkości |
| Liczba zakresów prędkości | 12 |
| Zakres prędkości | 30 – 1500 obrót na min |
| Dane elektryczne |
| Moc silnika napędowego | 5,5 kW |
| Napięcie zasilania | 400 V |
| Częstotliwość sieci | 50 Hz |
| System środków chłodząco-smarujących |
| System chłodziwa Moc pompy chłodziwa | 60 W |
| Wrzeciono |
| Uchwyt wrzeciona | Camlock DIN ISO 702-2 nr 8 |
| Otwór wrzeciona/ przejście wrzeciona Średnica | 80 mm |
| Stożek wrzeciona | MT5 |
| Tailstock |
| Mocowanie na koncie tylnym | MT 5 |
| suw dudki konikowej | 180 mm |
| Średnica dudki ogonowej | 72 mm |
| Pochylenia |
| Metryka nachylenia | 0.5 – 15 mm/rev |
| Skok calowy | 60 – 2 Threads/1" |
| Skok Diametralny Skok | 4 DPI |
| Skok modułu gwintu | 0.25 – 7.5 mm/rev |
| Ścieżka poprzeczna |
| Podróż Oś X | 165 mm |
| Podróżowanie po osi Z | 355 mm |
| Podłączenie elektryczne |
| Całkowite podłączone obciążenie | 6,1 kW |