- Reduced price
Model | WPP 75 E |
Nr artykułu | 6300075 |
| Dane techniczne | |
| Średnica tłoka | 93 mm |
| Siła nacisku: | 75 t |
| Stopa szer. x głębokość (AxB): | 1 140 x 800 mm |
| Wysokość (C): | 1 925 mm |
| Szerokość wewnętrzna (D): | 800 mm |
| Zakres roboczy (E-F): | 170 - 884 mm |
| Skok tłoka | 250 mm |
| Droga przesuwu tłoka (G): | 260 mm |
| Ciśnienie robocze | 7,5 - 8,5 bar |
| Ciężar: | 451 kg |
Akcesoria | Nr artykułu |
| Osłona uchwytu do WPP 50 E | 6300005 |
Reference: STU 6320015
Brand: Unicraft
Wysokiej jakości prasa z opatentowanym systemem prowadnic pryzmatycznych
Reference: STU 6320151
Brand: Unicraft
Wysokiej jakości prasa z opatentowanym systemem prowadnic pryzmatycznych
Reference: STU 6300030
Brand: Stuermer
WPP 30 E Prasa warsztatowa
Reference: STU 6300011
Brand: Unicraft
Solidna prasa z konwencjonalnym wyposażeniem
Reference: STU 6300021
Brand: Unicraft
Solidna prasa z konwencjonalnym wyposażeniem
Reference: STU 6300050
Brand: Stuermer
WPP 50 E Prasa warsztatowa
Reference: STU 6300050
Brand: Unicraft
Solidna prasa z konwencjonalnym wyposażeniem
Reference: STU 6300020
Brand: Stuermer
WPP 20 E Hydrauliczna prasa warsztatowa
Reference: STU 6320131
Brand: Unicraft
Wysokiej jakości prasa z opatentowanym systemem prowadnic pryzmatycznych
Reference: STU 6300031
Brand: Unicraft
Solidna prasa z konwencjonalnym wyposażeniem
Reference: STU 6300015
Brand: Unicraft
Solidna prasa z konwencjonalnym wyposażeniem
Reference: STU 6300075
Brand: Unicraft
Solidna prasa z konwencjonalnym wyposażeniem
Reference: STU 6300051
Brand: Unicraft
Solidna prasa z konwencjonalnym wyposażeniem
Reference: STU 6300016
Brand: Unicraft
Solidna prasa z konwencjonalnym wyposażeniem
Reference: STU 6320250
Brand: Unicraft
Wysokiej jakości prasa z opatentowanym systemem prowadnic pryzmatycznych
Reference: STU 6300020
Brand: Unicraft
Solidna prasa z konwencjonalnym wyposażeniem