- Reduced price
Model | WPP 100 VH |
| Nr art. | 4050100 |
| Dane techniczne | |
| Siła nacisku | 100 t |
| Prędkość prasy | 6,7 mm/s |
| Prędkość posuwu | 6,7 mm/s |
| Moc silnika | 7,5 kW |
| Podłączenie do prądu | 400 V |
| Ciężar | 1455 kg |
Wymiary w mm | WPP 100 VH |
| Wysokość | 2157 mm |
| Szerokość / głębokość | 355 mm |
| Długość | 1624 mm |
| Szerokość robocza | 311 mm |
| Długość robocza | 1218 mm |
| Średnica cylindra | 228 mm |
| Średnica tłoka | 102 mm |
| Rozstaw otworów | 152 mm |
| Suw | 406 mm |
| Ruch tłoka | 406 mm |
Akcesoria | Nr art. |
| Zestaw bloków pryzmatycznych* do WPP 100 VH | 4060100 |
| Zestaw trzpieni dociskowych | 4061100 |
| Osłona | 4062100 |
| Płyta dociskowa | 4063100 |
Reference: STU 4003050
Brand: Metallkraft
Z pompą elektryczną i siłownikiem dwustronnego działania
Reference: STU 4013161
Brand: Stuermer
WPP 160 HBK D 1500 Warsztatowa prasa hydrauliczna
Reference: STU 4002030
Brand: Metallkraft
Z pompą ręczną i nożną oraz ruchomym cylindrem
Reference: STU 4050030
Brand: Metallkraft
Mocna konstrukcja z ruchomym cylindrem
Reference: STU 4021611
Brand: Metallkraft
Do gięcia blach o dużej grubości, gięcia długich arkuszy i prostowania blach
Reference: AIP 79370
Brand: Airpress
WPP 50 VH Warsztatowa prasa hydrauliczna z ruchomym cylindrem.
Reference: STU 4001030
Brand: Metallkraft
Z ruchomym cylindrem i pompą ręczną
Reference: STU 4050105
Brand: Stuermer
WPP 100 VH XW Warsztatowa prasa hydrauliczna z ruchomym cylindrem.
Reference: STU 4002030
Brand: Stuermer
WPP 30 BK Warsztatowa prasa hydrauliczna
Reference: STU 4050050
Brand: Metallkraft
Mocna konstrukcja z ruchomym cylindrem
Reference: STU 4022150
Brand: Metallkraft
Gięcie, wytłaczanie, stemplowanie i prasowanie za pomocą pojedynczych narzędzi
Reference: STU 4001115
Brand: Stuermer
WPP 15T Warsztatowa prasa hydrauliczna - stołowa
Reference: STU 4021010
Brand: Metallkraft
Uniwersalne zastosowanie poprzez wyposażenie w indywidualne narzędzia do gięcia, prasowania, wytłaczania, prostowania lub cięcia
Reference: STU 4001020
Brand: Stuermer
WPP 20 Warsztatowa prasa hydrauliczna
Reference: STU 4052155
Brand: Metallkraft
Do montażu opon gumowych i do zwykłych prac prasowniczych w warsztacie