- Reduced price
Model | WPP 50 VH |
| Nr art. | 4050050 |
| Dane techniczne | |
| Siła nacisku | 50 t |
| Prędkość prasy | 6,5 mm/s |
| Prędkość posuwu | 6,5 mm/s |
| Moc silnika | 3,7 kW |
| Podłączenie do prądu | 400 V |
| Ciężar | 1091 kg |
Wymiary w mm | WPP 50 VH |
| Wysokość | 2157 mm |
| Szerokość / głębokość | 305 mm |
| Długość | 1624 mm |
| Szerokość robocza | 273 mm |
| Długość robocza | 1218 mm |
| Średnica cylindra | 178 mm |
| Średnica tłoka | 76 mm |
| Rozstaw otworów | 152 mm |
| Suw | 406 mm |
| Ruch tłoka | 406 mm |
Akcesoria | Nr art. |
| Zestaw bloków pryzmatycznych* do WPP 50 VH | 4060050 |
| Zestaw trzpieni dociskowych | 4061050 |
| Osłona | 4062050 |
| Płyta dociskowa | 4063050 |
Reference: STU 4013200
Brand: Stuermer
WPP 200 HBK Warsztatowa prasa hydrauliczna
Reference: STU 4002020
Brand: Stuermer
WPP 20 BK Warsztatowa prasa hydrauliczna
Reference: STU 4001015
Brand: Metallkraft
Z ruchomym cylindrem i pompą ręczną
Reference: STU 4002020
Brand: Metallkraft
Z pompą ręczną i nożną oraz ruchomym cylindrem
Reference: STU 4002030
Brand: Metallkraft
Z pompą ręczną i nożną oraz ruchomym cylindrem
Reference: STU 4001020
Brand: Stuermer
WPP 20 Warsztatowa prasa hydrauliczna
Reference: STU 4021655
Brand: Metallkraft
Do gięcia blach o dużej grubości, gięcia długich arkuszy i prostowania blach
Reference: STU 4050050
Brand: Metallkraft
Mocna konstrukcja z ruchomym cylindrem
Reference: STU 4050105
Brand: Metallkraft
Mocna konstrukcja z ruchomym cylindrem
Reference: STU 4013060
Brand: Stuermer
WPP 60 HBK Warsztatowa prasa hydrauliczna
Reference: STU 4002050
Brand: Metallkraft
Z pompą ręczną i nożną oraz ruchomym cylindrem
Reference: STU 4013100
Brand: Stuermer
WPP 100 HBK Warsztatowa prasa hydrauliczna
Reference: STU 4013101
Brand: Metallkraft
Duże obciążenie z ruchomym tłokiem i dwiema prędkościami tłoka
Reference: STU 4003050
Brand: Stuermer
WPP 50 M Warsztatowa prasa hydrauliczna
Reference: STU 4021015
Brand: Metallkraft
Uniwersalne zastosowanie poprzez wyposażenie w indywidualne narzędzia do gięcia, prasowania, wytłaczania, prostowania lub cięcia
Reference: STU 4052150
Brand: Metallkraft
Do montażu opon gumowych i do zwykłych prac prasowniczych w warsztacie