- Reduced price
| Model | HBP 40 |
| Nr art. | 3812540 |
| Siła nacisku max. | 40 t |
| Objętość zbiornika oleju | 40 l |
| Giętkość materiału do gięcia | 250 x 24 mm |
| Materiał rury | 60 x 5 mm |
| Skok max. | 285 mm |
| Średnica | 80 mm |
| Wysokość narzędzia | 250 mm |
| Prędkość robocza | 10 mm/s |
| Prędkość powrotu | 10 mm/s |
| Długość stołu | 660 mm |
| Szerokość stołu | 1250 mm |
| Wysokość robocza | 930 mm |
| Moc silnika | 4 kW |
| Długość | 1250 mm |
| Szerokość / głębokość | 650 mm |
| Wysokość | 1250 mm |
| Waga | 1050 kg |
Akcesoria dodatkowe: | |
| Rama do gięcia i uchwyt przeciwny do narzędzi do gięcia rur | 3888060 |
| Segment gięcia żeliwa szarego 3/8 " | 3888061 |
| Segment do gięcia żeliwa szarego 1/2 " | 3888062 |
| Segment gięcia żeliwa szarego 3/4 " | 3888063 |
| Segment gięcia żeliwa szarego 1 " | 3888064 |
| Segment gięcia żeliwa 1 1/4 " | 3888065 |
| Segment gięcia żeliwa szarego 1 1/2 " | 3888066 |
| Segment gięcia żeliwa szarego 2 " | 3888067 |
Hartowane i szlifowane narzędzia do gięcia (dla HBP 40) | |
| Stempel 85°, H = 250 mm, R = 1 mm | 3888301 |
| Stempel 85°, H = 250 mm, R = 5 mm | 3888302 |
| Stempel 85°, H = 250 mm, R = 10 mm | 3888303 |
| Stempel 30°, H = 250 mm, R = 5 mm | 3888304 |
| Trzpień do gięcia 25 x 25 mm - nośność 6 t / m | 3888305 |
| Trzpień do gięcia 30 x 30 mm - nośność 10 t / m | 3888306 |
| Trzpień do gięcia 40 x 40 mm - nośność 25 t / m | 3888307 |
| Trzpień do gięcia 50 x 50 mm - nośność 45 t / m | 3888308 |
| Szybka zmiana segmentów multi 85°, H = 250 mm V = 16/22/35/50 mm, max. gr materiału 4 mm | 3888320 |
| Szybkozmienny segment gnący 85°, H = 250, V = 63 mm | 3888321 |
| Szybkozmienny segment gnący 85°, H = 250, V = 80 mm | 3888322 |
| Szybkozmienny segment gnący 85°, H = 250, V = 100 mm | 3888323 |
| Szybkozmienny segment gnący 85°, H = 250, V = 125 mm | 3888324 |
| Szybkozmienny segment gnący 85°, H = 250, V = 160 mm | 3888325 |
| Szybkozmienny segment gnący 45°, H = 250, V = 50 mm | 3888326 |
Narzędzie do gięcia dla płaskiego materiału (dla HBP 40) | |
| Rama do gięcia i przeciwwaga | 3888350 |
| Narzędzie do gięcia płaskiego materiału, w tym śruby i podkładki dla materiału 4/6/8 mm | 3888351 |
Narzędzia do prostowania (dla HBP 40) | |
| Prostowanie pręta ok. 800 mm z zaczepem i stempelkiem prostującym | 3888355 |
Reference: STU 3812520
Brand: Stuermer
HBP 20 – Hydrauliczna pozioma prasa gnąca z kontrolą NC
Reference: STU 3812530
Brand: Stuermer
HBP 30 – Hydrauliczna pozioma prasa gnąca z kontrolą NC
Reference: STU 3812550
Brand: Stuermer
HBP 50 – Hydrauliczna pozioma prasa gnąca z kontrolą NC
Reference: STU 3812510
Brand: Stuermer
HBP 10 – Hydrauliczna pozioma prasa gnąca z kontrolą NC