- Reduced price
Model | GP1105P |
Nr art. | 7521300 |
| Obszar stosowania | Woda czysta |
| Wydajność pompowania maks. | 75 l/min |
| Maks. wysokość tłoczenia | 45 m |
| Wysokość zasysania | 8 m |
| Długość kabla (prąd) | 1,5 m |
| Zakres temperatury płynów | 0 °C / +35 °C |
| Średnica cząstek | 1 mm |
| Moc silnika / Napięcie | 1100W / 230V |
Akcesoria dodatkowe | Numer artykułu |
| Wąż ssący 1 "x 7 m | 7531001 |
| Wąż spustowy 7 m | 7530005 |
| Filtr wstępny dla serii GP i DWS | 7531002 |
| Wkład filtra dla serii GP i DWS | 7531003 |
Reference: STU 7521100
Brand: Cleancraft
Z wytrzymałą obudową z odlewu
Reference: STU 7521100
Brand: Stuermer
GP1105C – Pompa ogrodowa do wody czystej
Reference: STU 7521200
Brand: Cleancraft
do czystej wody z filtrem i wyświetlaczem LCD
Reference: STU 7522100
Brand: Cleancraft
Z wytrzymałą obudową z odlewu
Reference: STU 7520210
Brand: Cleancraft
Łączona, zanurzeniowa pompa ciśnieniowa z automatycznym startem/stopem, odpowiednia do brudnej i czystej wody
Reference: STU 7520205
Brand: Cleancraft
Do brudnej wody z wytrzymałą obudową ze stali szlachetnej
Reference: STU 7521205
Brand: Cleancraft
do czystej wody z obudową ze stali nierdzewnej
Reference: STU 7520205
Brand: Stuermer
SDWP 10020 - Pompa zanurzeniowa do wody brudnej i czystej
Reference: STU 7520300
Brand: Cleancraft
Do czystej wody
Reference: STU 7523100
Brand: Stuermer
DWP 8551 – Ciśnieniowa pompa zanurzeniowa do czystej wody
Reference: STU 7500080
Brand: Stuermer
FWP 80 - Pompa do wody czystej
Reference: STU 7500050
Brand: Cleancraft
Mocny, do ciężkiej pracy w trybie ciągłym
Reference: STU 7522105
Brand: Cleancraft
z wytrzymałą obudową pompy z żeliwa
Reference: STU 7521105
Brand: Cleancraft
Z wytrzymałą obudową z żeliwa
Reference: STU 7520105
Brand: Stuermer
SCWP 10013 - Pompa zanurzeniowa do wody czystej