- Reduced price
Modele | VMBS 3612E |
Nr art. | 3953612 |
| Dane techniczne | |
| Występ | 915 mm |
| Maks. wysokość cięcia | 305 mm |
| Rozmiar stołu | 600 x 700 mm |
| Rozmiar stołu dodatkowego | 450 x 700 mm |
| Wysokość robocza | 1016 mm |
| Zakres wychylenia stołu w lewo/w prawo | 10°/45° |
| Zakres wychylenia stołu do przodu/do tyłu | - |
| Długość taśmy piły | 5020 mm |
| Maks. szerokość taśmy | 27 mm |
| Prędkość taśmy piły (1. bieg) | 15 - 125 m/min |
| Prędkość taśmy piły (2. bieg) | 165 - 1500 m/min |
| Wydajność zgrzewarki taśmowej | 19 mm |
| ? koła czynnego | 515 mm |
| ? dodatkowego koła ręcznego u góry | 368 mm |
| Moc silnika 400V/50Hz | 2,2kW |
| Droga przesuwu stołu | - |
| Wymiary | 1760 x 810 x 2060 mm |
| Ciężar | 835 kg |
Taśmy do pił taśmowych | Nr art. |
| VMBS 3612E (Bi-Metall M 42) | |
| 5020 x 13 x 0,65mm 6-10 Vario | 3651910 |
| 5020 x 13 x 0,65mm 8-12 Vario | 3651912 |
| 5020 x 13 x 0,65mm 10-14 Vario | 3651914 |
| 5020 x 20 x 0,9mm 6-10 Vario | 3651920 |
| 5020 x 20 x 0,9mm 8-12 Vario | 3651922 |
| 5020 x 20 x 0,9mm 10-14 Vario | 3651924 |
| 5020 x 27 x 0,9mm 6-10 Vario | 3651930 |
| 5020 x 27 x 0,9mm 8-12 Vario | 3651932 |
| 5020 x 27 x 0,9mm 10-14 Vario | 3651934 |
Reference: STU 3951611
Brand: Stuermer
VMBS 1610 E Pionowa piła taśmowa do metalu z przekładnią 2-stopniową i elektrycznym posuwem stołu
Reference: STU 5152284
Brand: Holzkraft
Wersja precyzyjna do aluminium, stopów lekkich i materiałów specjalnych
Reference: STU 3690080
Brand: Metallkraft
Z systemem ARP do cięć ukośnych od + 60 stopni do -60 stopni i transporterem 2000 mm
Reference: STU 3691340
Brand: Metallkraft
Z systemem ARP do cięć ukośnych od + 60 stopni do -45 stopni i transporterem 1000 mm
Reference: STU 3690039
Brand: Metallkraft
Reference: STU 3953611
Brand: Metallkraft
W solidnej i sprawdzonej konstrukcji z zespołem zgrzewania taśmowego.
Reference: STU 3690092
Brand: Metallkraft
Do cięć ukośnych od 0 stopni do + 60 stopni w prawo
Reference: STU 3292355
Brand: OPTIMUM
Półautomatyczna podwójna ukośnica do metalu z napądem Inverter Vario
Reference: STU 5152268
Brand: Holzkraft
Wersja precyzyjna do aluminium, stopów lekkich i materiałów specjalnych
Reference: STU 3625401SET
Brand: Metallkraft
Do cięcia materiałów pełnych i profili z aluminium i stopów metali lekkich
Reference: STU 3690054
Brand: Metallkraft
Reference: STU 5152289
Brand: Holzkraft
Wersja precyzyjna do aluminium, stopów lekkich i materiałów specjalnych
Reference: STU 3690026
Brand: Metallkraft
Do cięć ukośnych od + 60 stopni do -45 stopni , wersja HA w pełni hydrauliczna z półautomatem
Reference: STU 3300182
Brand: OPTIMUM
Piła taśmowa do metalu do wymagających prac związanych z ciąciem. Z rączną przekładnią i 3 prądkościami ciącia
Reference: STU 3953611
Brand: Stuermer
VMBS 3612 Pionowa piła taśmowa do metalu z przekładnią 2-stopniową