- Reduced price
Modele | VMBS 2613 |
Nr art. | 3952612 |
| Dane techniczne | |
| Występ | 658 mm |
| Maks. wysokość cięcia | 330 mm |
| Rozmiar stołu | 600 x 700 mm |
| Rozmiar stołu dodatkowego | - |
| Wysokość robocza | 1000 mm |
| Zakres wychylenia stołu w lewo/w prawo | 10°/45° |
| Zakres wychylenia stołu do przodu/do tyłu | - |
| Długość taśmy piły | 4680 mm |
| Maks. szerokość taśmy | 27 mm |
| Prędkość taśmy piły (1. bieg) | 15 - 125 m/min |
| Prędkość taśmy piły (2. bieg) | 165 - 1500 m/min |
| Wydajność zgrzewarki taśmowej | 19 mm |
| ? koła czynnego | 665 mm |
| ? dodatkowego koła ręcznego u góry | - |
| Moc silnika 400V/50Hz | 2,2kW |
| Droga przesuwu stołu | - |
| Wymiary | 1340 x 810 x 2190 mm |
| Ciężar | 665 kg |
Taśmy do pił taśmowych | Nr art. |
| VMBS 2613 (Bi-Metall M 42) | |
| 4680 x 13 x 0,65mm 6-10 Vario | 3651810 |
| 4680 x 13 x 0,65mm 8-12 Vario | 3651812 |
| 4680 x 13 x 0,65mm 10-14 Vario | 3651814 |
| 4680 x 20 x 0,9mm 6-10 Vario | 3651820 |
| 4680 x 20 x 0,9mm 8-12 Vario | 3651822 |
| 4680 x 20 x 0,9mm 10-14 Vario | 3651824 |
| 4680 x 27 x 0,9mm 6-10 Vario | 3651830 |
| 4680 x 27 x 0,9mm 8-12 Vario | 3651832 |
| 4680 x 27 x 0,9mm 10-14 Vario | 3651834 |
Reference: STU 3691400
Brand: Metallkraft
Do ciężkich zastosowań przemysłowych i do optymalnych czasów cięcia
Reference: STU 3680005
Brand: Metallkraft
Reference: STU 5152266
Brand: Holzkraft
Wersja precyzyjna do aluminium, stopów lekkich i materiałów specjalnych
Reference: STU 3952012
Brand: Metallkraft
W solidnej i sprawdzonej konstrukcji z jednostką do zgrzewania taśmowego, model E z elektrycznym posuwem stołu
Reference: STU 3690077
Brand: Metallkraft
Z systemem ARP do cięć ukośnych od + 60 stopni do -60 stopni i transporterem 2000 mm
Reference: STU 3625404SET
Brand: Metallkraft
Do cięcia materiałów pełnych i profili z aluminium i stopów metali lekkich
Reference: STU 3690039
Brand: Metallkraft
Reference: STU 3690013
Brand: Metallkraft
Do ciężkich zastosowań przemysłowych z systemem ARP
Reference: STU 3690083
Brand: Metallkraft
Z systemem ARP do ciężkich zastosowań przemysłowych
Reference: STU 3292355
Brand: OPTIMUM
Półautomatyczna podwójna ukośnica do metalu z napądem Inverter Vario
Reference: STU 3290340
Brand: OPTIMUM
z napądem przez falownik Siemens do bezstopniowej regulacji prądkości obrotowej tarczy pilarskiej
Reference: STU 3630150SET
Brand: Metallkraft
Szczególnie cichy i precyzyjny. Idealny do stosowania na budowach i podczas montażu
Reference: STU 3951408
Brand: Metallkraft
W solidnej i sprawdzonej konstrukcji z zespołem zgrzewania taśmowego, modele E z elektrycznym posuwem stołu
Reference: STU 3290310
Brand: OPTIMUM
Ze stołem obrotowym i napądem inwerterowym Siemens do bezstopniowej regulacji prądkości obrotowej tarczy pilarskiej
Reference: STU 3951611
Brand: Stuermer
VMBS 1610 E Pionowa piła taśmowa do metalu z przekładnią 2-stopniową i elektrycznym posuwem stołu