- Reduced price
Modele | VMBS 1610 |
Nr art. | 3951610 |
| Dane techniczne | |
| Występ | 396 mm |
| Maks. wysokość cięcia | 255 mm |
| Rozmiar stołu | 550 x 600 mm |
| Rozmiar stołu dodatkowego | - |
| Wysokość robocza | 1000 mm |
| Zakres wychylenia stołu w lewo/w prawo | 12°/15° |
| Zakres wychylenia stołu do przodu/do tyłu | 8°/8° |
| Długość taśmy piły | 3140 mm |
| Maks. szerokość taśmy | 16 mm |
| Prędkość taśmy piły (1. bieg) | 20 - 80 m/min |
| Prędkość taśmy piły (2. bieg) | 250 - 1000 m/min |
| Wydajność zgrzewarki taśmowej | 16 mm |
| ? koła czynnego | 408 mm |
| ? dodatkowego koła ręcznego u góry | - |
| Moc silnika 400V/50Hz | 1,5kW |
| Droga przesuwu stołu | - |
| Wymiary | 940 x 675 x 1840 mm |
| Ciężar | 410 kg |
Taśmy do pił taśmowych | Nr art. |
| VMBS 1610 (Bi-Metall M 42) | |
| 3140 x 13 x 0,65mm 6-10 Vario | 3651310 |
| 3140 x 13 x 0,65mm 8-12 Vario | 3651312 |
| 3140 x 13 x 0,65mm 10-14 Vario | 3651314 |
Reference: STU 3680006
Brand: Metallkraft
do cięcia np. stali nierdzewnej, stali narzędziowej, profili zamkniętych i materiałów pełnych
Reference: STU 3690032
Brand: Metallkraft
Z ruchomym stołem podawczym do ciężkich zastosowań przemysłowych
Reference: STU 5152286
Brand: Holzkraft
Wersja precyzyjna do aluminium, stopów lekkich i materiałów specjalnych
Reference: STU 3690077
Brand: Metallkraft
Z systemem ARP do cięć ukośnych od + 60 stopni do -60 stopni i transporterem 2000 mm
Reference: STU 3690006
Brand: Metallkraft
Z hydrauliczną regulacją kąta ramienia piły do cięć ukośnych w zakresie od -60 stopni do + 60 stopni
Reference: STU 3691400
Brand: Metallkraft
Do ciężkich zastosowań przemysłowych i do optymalnych czasów cięcia
Reference: STU 5152255
Brand: Holzkraft
Wersja precyzyjna do aluminium, stopów lekkich i materiałów specjalnych
Reference: STU 3690052
Brand: Metallkraft
Z systemem ARP do ciężkich zastosowań przemysłowych
Reference: STU 3290250
Brand: OPTIMUM
Z przetwornikiem Siemensa do bezstopniowej regulacji prądkości taśmy piły
Reference: STU 3952012
Brand: Stuermer
VMBS 2012 HE Pionowa piła taśmowa do metalu z przekładnią 2-stopniową i elektrycznym posuwem stołu
Reference: STU 3630125SET
Brand: Metallkraft
Szczególnie cichy i precyzyjny. Idealny do stosowania na budowach i podczas montażu
Reference: STU 3690045
Brand: Metallkraft
Do cięć ukośnych od + 60 stopni do -45 stopni , wersja HA w pełni hydrauliczna z półautomatem
Reference: STU 3951611
Brand: Stuermer
VMBS 1610 E Pionowa piła taśmowa do metalu z przekładnią 2-stopniową i elektrycznym posuwem stołu
Reference: STU 3300210
Brand: OPTIMUM
Piła taśmowa do metalu z obrotowym kabłąkiem i dwiema prądkościami pracy piły
Reference: STU 3690075
Brand: Metallkraft
Do cięć ukośnych od + 60 stopni do -60 stopni , do zastosowań przemysłowych