- Reduced price
Model | HDR-H 54-15 |
Nr art. | 7150541 |
Dane techniczne | |
| Ciśnienie robocze max. | 150 bar |
| Przepływ wody | 540 l/h |
| Temperatura maks. | 90 °C |
| Paliwo | Diesel |
| Objętość zbiornika paliwa | 15 l |
| Objętość zbiornika detergentu | 4,5 l |
| Moc przyłączeniowa | 2,7 kW |
| Prędkość obrotowa silnika | 2 800 min-1 |
| Długość węża wysokociśnieniowego | 10 m |
| Wymiary (L x B x H) | 890 x 500 x 820 mm |
| Waga | 85 kg |
Akcesoria dodatkowe do HDR-H 54-15 | Numer artykułu |
| Zakrzywiona lanca z głowicą natryskową 700 mm (bez dyszy) | 7162001 |
| Ręczny pistolet natryskowy | 7161000 |
| Zakrzywiona lanca z regulowaną głowicą rozpylającą | 7162003 |
| Lanca z obrotową dyszą | 7162007 |
| Obrotowa szczotka myjąca | 7165001 |
| Zestaw do czyszczenia rur 15 m | 7164001 |
| Dysza 15 ° | 7163001 |
| Przedłużenie węża 10m | 7164004 |
| Filtr wodny do spłukiwania | 7166001 |
| Regulowana głowica piankowa | 7163005 |
Reference: 7101851
Brand: Cleancraft
Reference: STU 7101461
Brand: Cleancraft
dwa tryby czyszczenia dla skutecznego usuwania silnych zabrudzeń
Reference: STU 7102541
Brand: Cleancraft
Wysoka jakość przy ciśnieniu do 160 bar, również do częstego stosowania w zakresie półprofesjonalnym
Reference: STU 7150902
Brand: Cleancraft
Wysoka jakość i moc z maksymalnym ciśnieniem 200 bar i temperaturą wody do 110 °C
Reference: STU 7103722
Brand: Cleancraft
Reference: STU 7103662
Brand: Cleancraft
Reference: STU 7101441
Brand: Cleancraft
Kompaktowe urządzenie klasy podstawowej o wydajności do 135 barów, do sporadycznego użytku
Reference: STU 7101851
Brand: Cleancraft
Wysoka skuteczność płukania dzięki dwóm pompom
Reference: STU 7102902
Brand: Cleancraft
Wytrzymały i bardzo mocny do 200 bar, nawet w pracy ciągłej w zastosowaniach profesjonalnych i komercyjnych
Reference: STU 7101441
Brand: Stuermer
HDR-K 44-13 Myjka wysokociśnieniowa - zimnowodna
Reference: STU 7150992
Brand: Stuermer
HDR-H 108-20 Myjka wysokociśnieniowa na ciepłą wodę 400V
Reference: STU 7109628
Brand: Cleancraft
Reference: STU 7101481
Brand: Stuermer
HDR-K 48-15 Myjka wysokociśnieniowa - zimnowodna
Reference: STU 7101391
Brand: Stuermer
HDR-K 39-12 Myjka wysokociśnieniowa - zimnowodna
Reference: STU 7102771
Brand: Cleancraft
Wysoka jakość i moc do 180 bar, nawet przy pracy ciągłej, do zastosowań profesjonalnych i komercyjnych
Reference: STU 7150543
Brand: Cleancraft
Model podstawowy o maksymalnym ciśnieniu 150 bar i temperaturze wody do 90°C