- Reduced price
Model | KE 100 |
Nr art. | 3992000 |
Dane techniczne | |
| Kąt fazki | 15° / 30° / 45° |
| Szerokość fazki 15° | ok. 5 mm |
| Szerokość fazki 30° | ok. 6 mm |
| Szerokość fazki 45° | ok. 7 mm |
| Podłączenie elektryczne | 230 V |
| Moc | 750 W |
| Prędkość obrotowa (bezstopniowa) | 2.000 - 5.000 min-1 |
| Wymiary (dł. x szer. x wys. maks.) | 360 x 230 x 280 mm |
| Ciężar | 10,5 kg |
Akcesoria | Nr art. |
| Głowica frezująca | 3992005 |
| Zestaw płytek skrawających | 3992006 |
Reference: STU 3990017
Brand: Stuermer
KE 16-2 Gratownica do krawędzi licowych
Reference: F 79020700403
Brand: FEIN
Przystawka do gratowaniaGRIT GIENiezwykle skuteczna maszyna do gratowania, stosowana w produkcji seryjnej.
Reference: STU 3990007
Brand: Metallkraft
Do promieni, otworów, krawędzi wewnętrznych i zewnętrznych
Reference: STU 3990017
Brand: Metallkraft
Do widocznych krawędzi i przygotowania spoin z bezstopniową regulacją kąta 15 - 60 stopni .
Reference: STU 3990012
Brand: Metallkraft
Do promieni, otworów, krawędzi wewnętrznych i zewnętrznych, do 10,6 mm szerokości fazowania
Reference: STU 3992000
Brand: Metallkraft
Do usuwania zadziorów z krawędzi wewnętrznych i zewnętrznych, do użytku mobilnego i stacjonarnego
Reference: F 69902000000
Brand: FEIN
Zbiornik na wiórydo gaszenia iskier, metalowa pokrywa z otworem do podłączenia węża, wykonany z tworzywa sztucznego, z bocznymi uchwytami, pojemność ok. 20 l.
Reference: STU 3992150
Brand: Metallkraft
model stacjonarny do tworzenia czystych krawędzi widokowych i przygotowania spoin
Reference: STU 3730250
Brand: Metallkraft
Uniwersalne zastosowanie
Reference: STU 3730251
Brand: Metallkraft
Uniwersalne zastosowanie
Reference: STU 3101670
Brand: OPTIMUM
Efektywny gratownik szczotkowy do rzemiosła i do małych serii
Reference: F 79010500403
Brand: FEIN
Przystawka do gratowaniaGRIT GXENiezwykle skuteczna maszyna do gratowania, stosowana w rzemiośle i produkcji małoseryjnej.
Reference: STU 3990007
Brand: Stuermer
KE 6-2 Gratownica krawędziowa