- Reduced price
| Model | SBM 140-12 E |
| Nr art. | 3814003 |
| Dane techniczne | |
| Długość walców | 140 mm |
| Maks. grubość blachy* | 1,2 mm |
| ? walca | 62 mm |
| Szerokość szyi | 100 mm |
| Prędkość walców | 32 min-1 |
| Moc silnika | 0,75 kW |
| Podłączenie elektryczne | 400V/50 Hz |
| Ciężar | 110 kg |
| Wymiary dł. x szer. x wys. | 900 x 1350 x 450 |
Akcesoria SBM 140 | Nr art. |
| Rolki gnące Typ E1 | 3880131 |
| Rolki gnące Typ E2 | 3880132 |
| Rolki gnące Typ E3 | 3880133 |
| Rolki gnące Typ E4 | 3880134 |
| Rolki gnące Typ E5 | 3880135 |
| Rolki gnące Typ E6 | 3880136 |
| Rolki gnące Typ E7 | 3880137 |
| Rolki gnące Typ E8 | 3880138 |
Reference: STU 3812060
Brand: Stuermer
PRM 60 FH – Giętarka pierścieniowa
Reference: STU 3812035
Brand: Stuermer
PRM 35 F – Giętarka pierścieniowa
Reference: STU 3814001
Brand: Stuermer
SBM 110-08 Giętarka żłobkująca
Reference: STU 3814002
Brand: Stuermer
SBM 140-12 Giętarka żłobkująca
Reference: STU 3812100
Brand: Stuermer
PRM 100 FH – Giętarka pierścieniowa
Reference: STU 3814005
Brand: Stuermer
SBM 300-40 E Giętarka żłobkująca
Reference: STU 3814004
Brand: Stuermer
SBM 250-25 E Giętarka żłobkująca
Reference: STU 3812031
Brand: Stuermer
PRM 31 F – Giętarka pierścieniowa
Reference: STU 3812080
Brand: Stuermer
PRM 80 FH – Giętarka pierścieniowa
Reference: STU 3812040
Brand: Stuermer
PRM 40 FH – Giętarka pierścieniowa
Reference: STU 3812036
Brand: Stuermer
PRM 50 FH – Giętarka pierścieniowa