traktory spawalnicze
Wózki do mechanizacji spawania Drukuj
Czwartek, 25. Kwiecień 2013 20:08

zalco

Więcej…
 
Lincoln LT-7 Drukuj
Wtorek, 22. Lipiec 2008 11:47

Traktor LT-7 zaprojektowany został do wykonywania spoin doczołowych, pachwinowych i zakładkowych metodą spawania łuku krytego. Ma zastosowanie w przemyśle okrętowym, do budowy zbiorników magazynowych, instalacji jezdnych, kolumn, profili, i innych długich konstrukcji spawanych. Traktor zaopatrzony jest w somojezdną konstrukcję na szynie prowadzącej.

Więcej…
 
ESAB Railtrac 1000 Drukuj
Wtorek, 22. Lipiec 2008 11:47

Railtrac jest urządzeniem do spawania lub cięcia. Idealny dla wielu zautomatyzowanych zastosowań metody MIG. Składa się z części aluminiowych i stalowych, co pozwala na pracę w niesprzyjających warunkach. Umożliwia spawanie w poziome i pionowe (tylko w górę). Dostępne jest praktyczne wyposażenie dodatkowe takie jak: przyłącze do palnika tnącego IPM, palnik tnący IPM, przyłącze kontowe palnika, obrotowe mocowanie zespołu oscylacyjnego, przyłącze kątowe palnika i wiele innych.

Więcej…
 
ESAB Miggytrac 1001, 2000, 3000 Drukuj
Wtorek, 22. Lipiec 2008 11:47

Miggytrac 1001 jest małym, funkcjonalnym, samojezdnym traktorkiem spawalniczym. Proste rozwązania mechaniczne umożliwiają szybkie podłączenie do uchwytu spawalniczego. Napęd na cztery koła gwarantuje stabilność i równomierność ruchu. Wybór kierunku poruszania się i funkcja startu/zatrzymania spawania dostępna na panelu traktora. Zakres prędkości przesuwu od 150 do 1200 mm/min. Regulacja prędkości podawania drutu i napięcia spawania dostępna jest na panelu traktora. Urzycie traktorka Migggytrac znacznie zwiększa prędkość spawania, szczególnie przy użyciu drutu rdzeniowego.

Więcej…
 
ESAB A2 Multitrac Drukuj
Wtorek, 22. Lipiec 2008 11:47

Traktor A2 Multitrac może być wyposażony w głowice do spawania metodą łuku krytego SAW lub metodą Mig/Mag GMAW. Wersja do spawania łukiem krytym umożliwia stosowanie układu zarówno z jednym drutem, jak i z dwoma drutami (Twin Wire). Głowica jest zamontowana na suportach ręcznych w celu łatwej i szybkiej regulacji położenia. Traktor został zaprojektowany do spawania złączy doczołowych oraz pachwinowych.

Więcej…
 
ESAB A2 Tripletrac Drukuj
Wtorek, 22. Lipiec 2008 11:47

Traktor A2 Tripletrac został zaprojektowany do spawania złączy obwodowych od wewnątrz, może być wyposażony w głowice do spawania metodą  łuku krytego SAW lub metodą Mig/Mag GMAW. Wersja do spawania łukiem krytym umożliwia stosowanie układu zarówno z jednym drutem, jak i z dwoma drutami (Twin Wire). Głowica jest  zamontowana na suportach ręcznych w celu łatwej i szybkiej regulacji położenia. Ponadto wyjątkowy system sterowania pozwala operatorowi na jednoczesną regulację pozycji palnika i kółek tak, aby śledzenie złącza było dokładne i łatwe.

 

Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
parp
parp