Przedstawiciel Handlowy - Zielona Góra Drukuj

Miejsce pracy: Zielona Góra

Obowiązki:

  • handlowa obsługa Klientów Oddziału Mexpol w Zielonej Górze – praca stacjonarna i mobilna
  • pozyskiwanie nowych Klientów
  • aktywna współpraca z dotychczasowymi Klientami (obsługa, doradztwo techniczne w zakresie asortymentu znajdującego się w ofercie handlowej)
  • sporządzanie ofert (w tym przetargowych) i pozyskiwanie zamówień
  • realizowanie miesięcznych planów sprzedaży
  • współpraca z centralą firmy - w tym sporządzanie raportów
  • współpraca z dostawcami

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne - mile widziane branżowe, mechaniczne lub elektryczne
  • uczciwość i rzetelność
  • praktyczna znajomość MS Office
  • prawo jazdy min. kat. B
  • dynamizm w działaniu, zaangażowanie i motywacja na sukces
  • łatwość i umiejętność nawiązywania kontaktów z innymi osobami
  • chęć uczestniczenia w szkoleniach i podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:

  • stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników
  • szkolenia i ciągłe podnoszenie kwalifikacji
  • pracę w dynamicznym zespole
  • możliwość awansu i dalszego rozwoju
  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

parp
parp