Pasta do mycia rąk ATBlu PDF Drukuj Email
Środa, 26. Wrzesień 2012 18:22

pastaatblu

Biodegradowalna  pasta do mycia mocno zabrudzonych rąk, wytwarzana ze specjalnych składników zapewniających szybkie usuwanie zabrudzeń pochodzących ze smarów, olejów, sadzy, nagaru, opiłków, kurzu, osadów itp. spotykanych podczas prac remontowych w branżach: mechanicznej, spawalniczej, instalacyjnej, budowlanej i konstrukcyjnej. Składnikami pasty są zmielona skórka cytryny dostarczająca kwasek ułatwiający rozpuszczanie zabrudzeń ropopochodnych; zmielona pestka brzoskwini, która umożliwia delikatne wcieranie w pory skóry i mechaniczne usuwanie brudu z powierzchni, olejki zapobiegające wysuszaniu skóry i mydło ułatwiające mycie. Skład ten nie jest agresywny i dlatego można tą pastą myć wielokrotnie dłonie w ciągu dnia bez skutków ubocznych a także co jest niezwykle ważne nie powoduje zatykania systemów odpływowych w instalacjach sanitarnych i jest łatwo rozkładalna w oczyszczalniach.

 

Pasta jest niezwykle wydajna - już 3 cm3 dają szybki efekt, nie należy stosować jej w nadmiarze ponieważ nie uzyska się odpowiednich efektów z uwagi na słabe oddziaływanie na powierzchnię skóry(tarcie i kontakt ze składnikami).

Sposób użycia:

Po naciśnięciu dozownika lub pobraniu małej ilości z opakowania nałożyć na dłonie, długo i dokładnie wcierać i rozprowadzać na zabrudzone powierzchnie. Po kilku minutach spłukać wodą i ewentualnie ponownie użyć z uwagi na większą skuteczność.

Dostępne opakowania:

4,5 kg      Nr. Art.   09030010020

10 kg      Nr. Art.   09030010030

 

 

pastaatblu

Adresy i telefony kontaktowe naszych firmowych salonów sprzedaży dostępne są w dziale kontakt.

 

 

LAST_UPDATED2
 
parp
parp