nożyce gilotynowe SC


Nożyce do cięcia gilotynowe S.C. Drukuj
Niedziela, 07. Wrzesień 2008 20:46

Nożyce do cięcia gilotynowe S.C.

Zastosowanie
Nożyce do cięcia typu gilotynowego SC stosuje się do cięcia blach wykonanych z różnych metali. Tego typu nożyce mają bardzo duże zastosowanie przy wszelkiego rodzaju procesach wytwórczych, w których stosuje się metalowe blachy. Stosuje się je w przemyśle metalowym, maszynowym, transporcie, budownictwie, lotnictwie, przemyśle zbrojeniowym, itp.

Budowa i zalety
Nożyce serii SC są maszynami o bardzo mocnej i zwartej konstrukcji. Seria składa się z 2 modeli nożyc SC B i SC T o długości cięcia od 1 m do 6 m i grubości cięcia od 4 mm do 16

mm. Obydwa modele wyposażone są w praktyczny i przejrzysty system sterowania numerycznego umożliwiający automatyczne zarządzanie procesem. Nożyce te minimalizują czas pracy zapewniając wysoką jakość cięcia każdego materiału i w każdych warunkach pracy. Wysoka jakość gilotyn SC Schiavi zapewniona jest przez zastosowanie zespołów mechanicznych, elektrycznych i hydraulicznych najwyższej jakości. Maszyne te mogą być również wyposażone w akcesoria dodatkowe zwiększające ich możliwości.

 

Nożyce SC B, wyposażenie standardowe:
- CNC ELITE 110 - system sterowania numerycznego w 2 osiach;
- tylna podpora pneumatyczna;
- przednie ramię ACC 001;
- podświetlana linia cięcia;
- noże dla stali nierdzewnych;
- olej hydrauliczny.

Nożyce SC T, wyposażenie standardowe:
- CNC ELITE 110 - system sterowania numerycznego w 3 osiach;
- przednie ramię ACC 001;
- podświetlana linia cięcia;
- noże dla stali nierdzewnych;
- olej hydrauliczny.

 


parp
parp